ارسال سريع به سراسر كشور
پشتیبانی 09121933405

مقالات

در صفحه مقالات سعی بر آگاهی بخشی و بالابردن سطح سواد جامعه ورزشی میباشد

گروه ورزشی اسپرت رول با سالها حضور در سطح اول بازار لوازم ورزشی در تلاش است تا اطلاعات کمتر ارایه شده توسط کارشناسان را برای شما به زبان ساده تر بیان کند

از اینکه با ما همراه هستید صمیمانه سپاسگذاریم

معرفی تولیدی ورزشی تیک اسپرت

تولیدی ورزشی تیک اسپرت در سال 1368 با ایده اشتغالزایی برای جوانان فعال در شهر تهران شروع به کار کرد. تنها سه سال زمان نیاز بود تا به یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان لباس ورزشی در سطح کشور شناخته شود. تولیدی تیک عمده محصولات خود را به کشورهای همسایه شمالی صادر میکند و توانسته است برای 100 خانوار به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد کند

10 برند برتر صنعت ورزش

به علت تنوع و گسترش رشته های ورزشی و نیاز ورزشکاران به تجهیزات و پوشاک متناسب با هر رشته و همچنین افزایش محبوبیت استایل اسپرت میان افراد عادی و در سنین مختلف، رقابت تنگاتنگی بین برندهای تولید کننده پوشاک ورزشی در تولید و عرضه محصولات با کیفیت و مورد پسند ورزشکاران و سایر طرفداران این سبک، ایجاد شده است.در این مقاله به معرفی 10 برند برتر و معروف تولید کننده پوشاک ورزشی می پردازیم.
راهنمای خرید اسکیت مناسب برای کودکان و بزرگسالان

راهنمای خرید اسکیت مناسب برای کودکان و بزرگسالان

کفش اسکیت مانند هر نوع وسیله ورزشی دیگری در رنگها، مدل ها و طرح های متنوع از کمپانی های مختلف به بازار ارائه شده است.این تنوع برای افراد عادی که برای اولین بار میخواهند خرید کنند بیش از آنکه سرگرم کننده باشد مطمئنا گیج کننده است. اسپرت رول در این مقاله شما را با اسکیتهای استاندارد ، فارغ از مارک و یا مدل آشنا میکند.
چاپ سابلیمیشن چیست؟

چاپ سابلیمیشن چیست؟

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید بدانید چاپ سابلیمیشن پارچه چیست بهتر است که چند دقیقه ای وقت بگذارید و این مقاله را مطالعه بفرمایید. این مقاله 3 دقیقه زمان جهت مطالعه نیاز دارد.