پشتیبانی 09356040365

كاپشن اسكي

کمی صبر کنید...

کاپشن اسکی خوب همیشه از دغدغه های هر اسکی بازی است که علاوه بر داشتن وزن سبک کاپشن اسکی دارای حفظ گرمای خوب با داشتن تهویه مطبوع داخل کاپشن اسکی که مانع از تعرق اسنوبرد سوار نیز شود.

کاپشنهای اسکی به دو دسته کاپشن اسنوبرد و کاپشن آلپاینی به بازار عرضه میشود که همانطور که از اسمشان پیداس مناسب رشته اسنوبرد و آلپاین میباشند.

تفاوت کاپشن اسکی اسنوبرد با آلپاین در استایل کاپشن اسکی میباشد لباسهای اسکی آلپاین معمولا فیت تر و اندامی تر هستن و کاپشن اسکی اسنوبرد نیز دارای استایل لانگ و گنگ هستند که موقع انجام حرکات فری استایل و پرش اسنوبرد سوار ازادی عمل بیشتری داشته باشند

لباسهای اسکی در دو دسته کاپشن اسکی زنانه و کاپشن اسکی مردانه تقسیم میشوند.

جنس کاپشن های اسکی عموما از الیاف خاصی ساخت میشود که میزان تحمل دمای متفاوتی هرکدام دارند و کیفیت پارچه های کاپشن اسکی بر اساس نامگذاری با K میبشد و مخفف 1000 میباشد و با نمادهای 5K -10K به بالاتر میرود که هرچه این عدد بزرگتر میشود مناسب دماها پایین و سردتر میباشد و به همان نسبت قیمت بالاتری نیز پیدا میکند.

کاپشن اسکی مناسب در ایران با کیفیت پارچه 10K و 5K جوابگوی سرمای پیست های اسکی ایران میباشد. و شما میتوانید با خرید کاپشن های اسکی  DC و NITRO و ..... نیز اسکی بازی خود را شروع کنید.

مزایای خرید کاپشن اسکی از فروشگاه لباس اسکی اسپرت رول

  • تضمین اصالت کالا
  • ضمانت قیمت و بازگشت وجه
  • خدمات پس از فروش همیشگی
  •  ارزانترین قیمت کاپشن اسکی 
  • ارسال رایگان لباس اسکی

دسته‌بندی