پشتیبانی 09121933405

چادر کوهنوردی

کمی صبر کنید...

چادرهای کمپینگ، کاربرپسند و دارای امکانات فراوان برای تجربه ای نسبتاً مجلل در فضای باز ساخته شده اند. برای کمپینگ‌های خودرویی که هر سال در طول ماه‌های تابستان چند سفر انجام می‌دهند، حتی ارزان‌ترین چادرها نیز باید عملکرد خوبی داشته باشند. برای شرایط آب و هوایی سخت تر یا استفاده مکرر، ارزش آن را دارد که برای فضای داخلی بهتر و چادر مناسب هزینه کنید. چادر ها به دو دسته كلی تقسيم بندی می شوند كه در ادامه به توضيح هر كدام مي پردازيم.

چادر كمپينگ

از اين چادرها در اتفاعات پايين و برنامه هاي كمپينگ و گردشگری و آفرودی استفاده مي شود كه وزن و حجم آنها در مقايسه با چادر های كوهنوردی آن چنان مهم نمی باشد.

چادر كوهنوردی

 از اين چادر ها در ارتفاعات بالا كه بيشتر در معرض باد و سرما و برف و باران هست استفاده مي شود كه با توجه به حمل انفرادي با كوله پشتی، وزن و حجم آن ها در مقايسه با چادرهای كمپينگ خيلی مهم است.

چادر هاي ارزان قيمت كه از مواد بی كيفيت ساخته می شوند معمولا بعد از چند برنامه ديگر قابل استفاده نيستند و مشكلاتی از قبيل پارگی پوشش و شكستگی تيرك و نفوض باران براي شما به وجود مي آورند و مجبور خواهيد بود دوباره برای خريد چادر هزينه كنيد.پيشنهاد ما به شما خريد چادرهای با كيفيت از برند های معتبر دنيا مي باشد كه با يكبار هزينه ميتوانيد مدت ها از آن استفاده كنيد.

جنس پوشش چادر ها انواع مختلی نظير پلاستيك، الاستين، كتان، برزنت و ... دارد كه شما با توجه به برنامه مورد نظرتان بايد از بين آنها انتخاب كنيد.

چادر ها در ابعاد مختلف مناسب يك نفر تا تعداد بالاتری از نفرات توليد مي شوند.

دسته‌بندی