پشتیبانی 09356040365

دمبل، وزنه و هالتر

کمی صبر کنید...

راهنمای خرید دمبل، وزنه و هالتر

دمبل، وزنه و هالتر از ملزومات پایه و اصلی برای شروع ورزش بدنسازی و تناسب اندام میباشد و با خرید دمبل، وزنه و هالتر میتوان به جرات گفت 95% تمرینات ورزش بدنسازی را در منزل و باشگاه به راحتی و بدونه مشکلی در هر زمانی انجام داد.

انواع دمبل و وزنه بدنسازی

دمبل های بدنسازی از 2000 سال پیش از یونان باستان تا به امروز همواره مورد استفاده کسانی که به ورزیدگی و تناسب اندام خود اهمیت میدهند قرار گرفته است. دمبل های بدنسازی به صورت جفتی برای هر دو دست به بازار ارائه شده است. رایج‌ترین حرکات ورزشی که می‌توان با دمبل انجام داد، انواع پرس، اسکوات و تمرین‌های پا و دست است. به‌راحتی می‌توان بر روی یک نیمکت نشست و پرس کتف انجام داد و عضلات بالاتنه خود را قوی کرد.دمبل های بدنسازی در 3 نوع دمبل قابل تنظیم و دمبل 6ضلعی و دمبل ایروبیک در انواع مختلف داخلی و خارجی به بازار ارائه شده است. از برندهای خوب تولید کننده دمبل در ایران میتوان به: دمبل و وزنه رکورد، مکسول MDM ،MAX WELL ، لزمیلز (LESSMILLS)، لاین LINE نام برد.شما میتوانید برای خرید دمبل در مشهد،تبریز،اصفهان تهران و ...... با ارزانترین قیمت و به قیمت کارخانه از اسپرت رول با گارانتی یکساله خریداری کنید

1.دمبل قابل تنظیم/ متغییر:

دمبل های متغییر بدنسازی از سه قسمت وزنه و دسته دمبل و یک جفت قفل تشکیل میشوند و شما میتوانید با خرید دمبل متغییر/قابل تنظیم فقط با تغییر وزن صفحه دمبل وزن های مختلفی را برای انجام حرکات ورزشی مختلفی همچون جلو بازو دمبل، سر شانه، پرس سینه و .... را با تنظیم وزن مناسب برای خود استفاده کنید.دمبل متغییر در وزنهای مختلفی به صورت جفتی به بازار ارائه شده است و شما میتوانید برای شروع ورزش در منزل تنها با خرید دمبل متغییر 10 کیلویی و یا دمبل قابل تنظیم 15 کیلویی اقدام کنید و در صورت نیاز به وزن بیشتر میتوانید صفحه دمبل ها را در وزنهای 0.5کیلویی/1کیلویی/1.5کیلویی/2کیلویی/2.5کیلویی خریداری کنید. از مزایای دمبل متغییر میتوان به فضای کوچکی که اشغال میکند نام برد و از معایب دمبل قابل تنظیم از وقفه ایجاد شده بین حرکات مختلف جهت تنظیم وزنه اشاره کرد. به طور کلی برای مصارف خانگی و فضای کوچک خرید دمبل متغییر را به شما توصیه میکنیم.

2.دمبل شش ضلعی:

هرکسی که با دمبل تمرین کرده باشد، غلتیدن ناخواسته و آزار دهنده‌ی آن‌را هم تجربه کرده است یکی از راه حل‌ها این بوده که دمبل‌ها را شش ضلعی ‌بسازند. شکل شش ضلعی باعث می‌شود که دمبل را بدون نگرانی از غلطیدن، بعد از تمرین بر روی زمین گذاشته و به استراحت بپردازیم. ساختار دمبل های شش ضلعی با استفاده از جنس فلز بوده که به وسیله روکشهای لاستیکی پوشیده شده است، همچنین قطر میله وسط دمبل شش ضلعی که محل گرفتن دمبل با دست هست 30میلیمتر میباشد و طراحی آن به گونه است که به هیچ عنوان آسیبی به دست ورزشکار نمیرساند. قیمت دمبل شش ضلعی 5کیلویی 10کیلویی و 25 کیلویی با توجه به وزن دمبل، جنس استیل و همچنین جنس لاستیک متفاوت میباشد دمبل های 6 ضلعی در وزن های مختلف از 2.5 کیلویی تا 35 کیلو با اختلاف وزنهای 2.5 کیلوگرمی به بازار ارائه شده است. از مزایای دمبل شش ضلعی میتوان به ثابت قرارگرفتن بر روی زمین و غلت نخوردن و عدم ایجاد صدای ناهنجار اشاره کرد. اگر قصد خرید دمبل شش ضلعی دارید اسپرت رول یکی از بهترین گزینه های خرید می باشد زیرا با ارزان ترین قیمت در بازار عرضه میکند.

خرید دمبل شش ضلعی 

3.دمبل ایروبیک/روکش دار:

دمبل ایروبیک همانطور که از نامش مشخص است مناسب برای ورزش ایروبیک و یا ورزشهای پر تکرار با وزنه سبک میباشد. دمبل های ایروبیک به نوعی زیر مجموعه دمبل های شش ضلعی میباشند با این تفاوت که تمام سطح دمبل به وسیله پلاستیک پوشیده شده است. دمبل های ایروبیک در وزنهای سبک از نیم کیلویی تا 6 کیلویی به صورت جفتی به بازار ارائه شده است. قیمت دمبل های ایروبیک با توجه به وزن دمبل متفاوت میباشد. با خرید دمبل ایروبیک بانوان از اسپرت رول علاوه بر خرید با ارزانترین قیمت دمبل ایروبیک از گارانتی یکساله نیز برخوردار میشوید.

وزنه و صفحه هالتر:

وزنه و صفحات هالتر در دو نوع روکش دار و دور لاستیک در طرحها و کیفیتهای مختلف و وزن مشخص و به صورت جفتی به بازار ارائه میشوند. نکته ای که در هنگام خرید صفحه هالتر باید به آن توجه داشت قدرت بدنی شخص و سپس سایز سوراخ صفحه هالتر توجه داشت که مناسب برای دسته دمبل و هالتر ما باشد. صفحات هالتر دارای سوراخ در دو سایز 30میلیمتر مناسب برای میله هالترهای ترانس و استیل خانگی میباشد  و وزنه سوراخ 50 میلیمتر مناسب برای هالترهای آستین دار یا باشگاهی میباشد.همچنین صفحات دمبل متغییر دارای سوراخی به قطر 20 میلیمترمیباشد. صفحات هالتر در وزنهای 2.5 کیلویی،5کیلویی،10کیلویی و 15 کیلویی و 20 کیلوگرمی به بازار عرضه شده است.

هالتر باشگاهی و خانگی:

میله های هالتر در دو نوع میله هالتر ترانس/استیل و هالتر باشگاهی یا آستین دار با طولهای مختلف از 120سانتیمتر تا 220 سانتیمتر به بازار عرضه شده است. وزن میله هالتر رابطه مستقیمی با طول هالتر دارد و در نمونه های هالتر آستین دار وزنی بین 7 کیلوگرم تا 12کیلوگرم میباشد و هالترهای ساده با وزنی بین 4 تا 10 کیلوگرم میباشد. وزنه مناسب برای هالتر استین دار صفحات سوراخ 50 کیلیمتر میباشد و برای هالتر ساده 30 میلیمتر میباشد.قیمت میله هالتر رابطه مستقیم با طول میله هالتر دارد به صورتی که قیمت میله هالتر 120 سانتیمتر با میله هالتر 150 سانتیمتر اختلاف قیمت 50 هزارتومانی دارد.در هنگام خرید میله هالتر با توجه به مورد استفاده هالتر و عرض شانه شخص استفاده کننده توجه کنید. میله هالتر 120سانتیمتر و 150 سانتیمتر بیشتر مناسب برای حرکات جلو بازو ،پشت بازو و سرشانه از جلو نام برد و میله هالتر 160/170/180 برای پرس سینه، پرس بالای سینه و سرشانه و میله هالتر 200 و 220 سانتیمتری برای اسکوات و دد لیفت و لیفت مورد استفاده قرار میگیرد.

محصول پیشنهادی : جايگاه وزنه،دمبل و هالتر

مزایای خرید دمبل،وزنه و هالتر از اسپرت رول:

  • گارانتی یکساله دمبل و وزنه و هالتر
  • کیفیت بالای ساخت
  • ارزانترین قیمت دمبل و صفحه هالتر در ایران
  • خرید دمبل،وزنه و هالتر ارزان به قیمت کارخانه
  • ارسال سریع
  • مشاوره و راهنمای رایگان خرید دمبل و صفحه هالتر و هالتر

دسته‌بندی