پشتیبانی 09356040365

لباس ورزشی مردانه

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

لباس ورزشی ارزان مردانه

انتخاب لباس ورزشی مناسب مردانه، از دو جهت اهمیت دارد:
 1- از نظر کیفیت باعث بهبود عملکرد ورزشی می شود
 2- از نظر زیبایی باعث افزایش روحیه می شود

اگر لباس ورزشی مردانه مناسبی نداشته باشید باعث کاهش روحیه شما خواهد شد و انگیزه شما را از بین میبرد. پس اگر به ورزش خود اهمیت میدهید، به دنبال خرید انلاین لباس ورزشی مردانه باشید.

انواع لباس ورزشی مردانه

تیشرت ورزشی مردانه

اگر اهل پیاده روی هستید، در این هوای گرم تعرق زیاد ممکن هست برای شما آزار دهنده باشد. خرید تیشرت نخی میتواند برای شما بسیار عالی باشد چرا که تیشرت های نخی بهترین لباس برای فصل تابستان هست و هوا را از داخل خودش منتقل میکند و باعث میشود شما احساس گرما نکنید.

پولوشرت مردانه 

اگر به دنبال یک استایل شیک و زیبا هستید پیشنهاد میکنیم حتما پولوشرت های مردانه را تست کنید.

تفاوت پولوشرت و تیشرت در مدل یقه آن ها است. پولوشرت ها یقه برگردان (ایستاده) و دکمه دار هستند

هودی ورزشی مردانه

در فصل های سرد سال خرید هودی میتواند شما در برابر سرما هنگام ورزش در فضا باز نجات دهد.همچنین برای فصل بهار که اول صبح هوا خنک هست، میتوانید از هودی های بدون آستین استفاده کنید

لگ،شلوار و شلوارک ورزشی مردانه

در اطراف شما اگر دوست بدنساز و فیتنس کاری داشته باشید و در اینستاگرام از داخل سالن بدنسازی استوری گذاشته باشه، احتمالا یک سری شلوار های جذب پا ورزشکار ها دیدید، این نوع شلوار ها، لگ ورزشی هستند که برای افراد رشته فیتنس بیشتر استفاده دارد.

لگ ورزشی مردانه گردش خون ایجاد شده ناشی از فعالیت ورزشی به خصوص ورزش‌های هوازی و مقاومتی مانند دویدن و دوچرخه‌سواری را به وسیله حفظ دمای بدن ثابت نگه می‌دارد. فرم لگ‌‌های ورزشی جذب بوده و با شلوارک ورزشی هم ست می‌شوند. شما می‌توانید از لگینگ‌‌های ورزشی برای ورزش در فضای باز و باشگاه استفاده کنید.

سرد شدن بدن اصطلاحی است که ورزشکاران بعد از کمی نرمش و یا تمرین‌های ورزش استفاده می‌کنند. یکی از راه‌های گرم‌کردن بدن استفاده از لباس‌های مخصوص است. زمانی استفاده از گرمکن‌های ورزشی رایج بود؛ اما امروزه توصیه به پوشیدن لگ ورزشی می‌شود.

اگر علاقه مند به ورزش در فضا باز هستید باید شلوار ورزشی مناسب داشته باشید. شلوار ورزشی مردانه مناسب، شلواری هست که بعد از خیس شدن به سرعت خشک شود و رطوبت را در خود نگه ندارد. برای خرید شلوار ورزشی به صورت انلاین میتوانید از فروشگاه اسپرت رول خرید کنید.

ست لباس ورزشی مردانه

برای خرید اینترنتی ست لباس ورزشی مردانه باید چند نکته را در نظر بگیرید.

1- نوع ورزشی که انجام میدهید

2- مکان ورزشی که میخواید انجام بدهید

3- سلیقه شما