پشتیبانی 09356040365

اسكوتر برقی 8 اينچ

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

اسکوتر برقی 8 اینچ اسمارت بالانس ورژن جدیدی بود که سال 2015 برای اولین بار شرکت های چینی اقدام به طراحی شکل ظاهری آن نمودند و خيلي سريع به يكي از بهترين اسكوتربرقي هاي موجود در بازار ايران شد. 

قبل از خرید اسکوتربرقی ابتدا بایستی مشخصات فرد استفاده کننده از اسکوتر برقی و محل بازی با اسکوتر برقی و همچنين سن و وزن استفاده کننده را مشخص کرد و بعد اقدام برای خرید اسکوتربرقی ارزان کرد. اسپرت رول وارد كننده انواع اسكوتربرقي جديد ميباشد و كليه محصولات خود را با گارانتي و خدمات پس از فروش به مشتريان عرضه ميكند.

توانایی تحمل وزن و سایر مشخصات فنی این اسکوتر طوری در نظر گرفته شده که افراد با وزن 120 کیلوگرم نیز بتوانند با آن به راحتی عبور و مرور  کنند اما LED  های رنگی تعبیه شده روی گلگیر این اسکوتر برقی تاکنون بیش از همه توجه کودکان و نوجوانان زیر 19 سال را به خود جلب کرده است.

همچنین افزایش قطر ایجاد شده در چرخ های این مدل نسبت به چرخ های 6.5 اینچی  توانسته به تردد این اسکوتر در چاله های و دست انداز ها کمک نماید و تعادل شخص استفاده کننده را بیشتر میکند.

باطري اسكوتربرقي 8اينچ از نوع ليتيومي است كه از كنار هم قرار گرفتن 20 سلول تشكيل شده است كه داراي ولتاژ 42 ولت و 4400 ميلي امپر نيز جريان را ساپورت ميكند . 

مهمترين نكته در زمان خريد اسكوتربرقي 8 اينچ تاريخ توليد باطري اسكوتر ميباشد كه نقش مهمي در طول عمر اسكوتر برقي ايفا ميكند. تاريخ انقضاي باطريهاي اسكوتربرقي 3سال ميباشد و در صورت استفاده نكردن در طولاني مدت باعث خرابي باطري و يا اصطلاحا خوابيدن باطري اسكوتر برقي ميشود.

قدرت موتور اسكوتربرقي 8اينچ در مدلهاي محتلف متفاوت ميباشد و بسته به مدل و كيفيت اسكوتر 250 وات تا 350 وات متفاوت ميباشند طبعا با افزايش قدرت موتور فشار كمتري به اسكوتر حين بازي وارد ميشود و اصطحلاك كمتر و طول عمر بالاتري نيز پيدا ميكند.


در اسپرت رول می‌توانید تعداد بی‌شماری از مدلهاي اسکوتر برقی 8 اینچی را بیابید تا در عین حال، یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

مزایای خرید اسکوتر برقی 8 اینچ از فروشگاه لوازم ورزشی اسپرت رول

  • تضمین اصالت کالا
  • خدمات پس از فروش همیشگی
  •  ارزانترین قیمت اسکوتربرقی 8 اینچی
  • خرید بدونه واسطه از نمایندگی اصلی SMART BALANCE در ایران


سایر عبارت های جست و جو شده توسط کاربران برای اسکوتر برقی ۸ اینچی :

اسکوتر برقی اسمارت بالانس 8 اینچ - قیمت اسکوتر برقی 8 اینچ اسمارت بالانس - قیمت اسکوتر برقی ۸ اینچ - قیمت اسکوتر برقی اسمارت بالانس 8 اینچ

دسته‌بندی