پشتیبانی 09356040365

میز فوتبالدستی

کمی صبر کنید...

مزایای خرید ميز فوتبالدستی برای کودکان و بزرگسالان

  

با ظهور بازی های رایانه ای و فضای مجازی، مهارت های هیجانی بسیاری از افراد، افت کرده و همگان در هر سنی، برای سرگرم شدن، تنها به بالا و پایین کردن صفحات موبایل و فشردن کلید های کیبورد کامپیوتر، مشغول میباشند. در حالی که یکی از راهکارهای مفید برای تقویت و هماهنگی عصب و عضله سنین مختلف، که فواید بسیاری برای مغز و روان دارد، انجام بازی هایی است که قسمتهاي مختلف بدن را درگیر کند. با خرید ميز فوتبالدستی خانگی در مدل های مختلف می توان این مهم را عینیت بخشید و شور و هیجان را به تمام اعضاي خانواده در دورهمي ها بخشید. بازی فوتبالدستی، هماهنگی چشم، دست، عضله، مهارت تصمیم گیری و واکنش به موقع عضلات را تقویت کرده و به میزان هوش و هیجان افراد حین بازی می افزاید. 


معرفی انواع فوتبالدستی موجود در بازار

برای خرید بهترین فوتبالدستی متناسب با بودجه­ ای که در نظر دارید، باید با مدلهای فوتبالدستی آشنایی داشته باشيد و از میان آنها، با بررسی قیمت، به خرید فوتبالدستی باشگاهی و خانگی، متناسب با نياز و مصرف خود اقدام نمایید. بسته به میزان مهارت کسانی که قرار است با این وسیله هیجان انگیز بازی کنند، میز فوتبالدستی در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ای تولید می گردد. 

فوتبالدستی سطح مبتدی، برای کودکان و کسانی که قرار است به تازگی این بازی را امتحان کنند بسیار مناسب می باشد، زیرا در صورت خراب شدن آن، دیگر نگران پول خود نخواهید بود. 

خرید فوتبالدستی در سطح متوسط به کسانی توصیه می شود که می خواهند از این وسیله برای پر کردن اوقات فراغت خود در میهمانی ها و محل کار خود، برای ورزش، تفريح و دورهمي استفاده نمایند. 

و اما میز فوتبالدستی حرفه ای، برای بازیکنان یا محل هایی است که به برگزاری مسابقات حرفه اي ورزش فوتبالدستي می پردازند كه دارای قیمت نسبتا بالایی است و از کیفیت ساخت فوقالعاده و جنس مرغوبی برخوردار می باشد. از برندهاي معتبر فوتبالدستي ميتوان بهفوتبالدستي FAS ، فوتبالدستي تورنادو TORNADO و .... نام برد.


 

فوتبالدستی خانگی

 1. خرید فوتبالدستی رومیزی : این مدل ميز ، فاقد پایه بوده و يا داراي پايه هاي كوتاه ميباشد و روی زمین یا روی میز قرار می گیرد. بهترین نوع فوتبالدستی، برای کسانی است که در منزل یا محیط کار محدودیت فضا داشته و بعد از انجام بازی می توانند آن را گوشه ای قرار دهند. فوتبالدستی رومیزی دارای قیمت ارزان است و در سایزهای مختلف و مدلهای متنوع تولید می گردد. 
 2. خرید فوتبالدستی تاشو : فوتبالدستی تاشو، نوعی از فوتبالدستی است که به صورت پایه دار و بدون پایه به صورت تاشو، تولید می گردد و در فضاهای نسبتا کوچک به میز کامل برای بازی تبدیل شده و بعد از بازی به راحتی جمع می گردد.قیمت فوتبالدستی تاشو با توجه به کیفیت و جنس MDF و پروفیلها و شاسی کشی فوتبالدستی تاشو متفاوت میباشد.معمولا فوتبالدستی تاشو ارزان از پروفیلهای سبکتر و رویه ملامینه ساخته میشوند فوتبالدستی باشگاهی 

 1. خرید ميز فوتبالدستی ژتون خور یا سکه ای : این مدل فوتبالدستی مناسب فضای باشگاه و کلوپ است که برای درآمد زایی استفاده می گردد، سایز بزرگی داشته و برای مصارف خانگی مناسب نمی باشد .
 2. خرید فوتبالدستی با میز ترکیبی : قیمت فوتبالدستی ترکیبی، نسبت به انواع فوتبالدستی معمولی پایه دار، بیشتر بوده ولی به نسبت تعداد بازی هایی که روی آن نصب می گردد، بسیار مناسب می باشد. با خرید فوتبالدستی ترکیبی می توانید انواع بازیهای رومیزی، نظیر بیلیارد، تنیس روی میز و فوتبالدستی را، به منزل، باشگاه یا محل کار خود ببرید. 


انواع مدلهاي فوتبالدستی حرفه اي و لاکچری

خرید فوتبالدستی لاکچری در بین دسته میزهای فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، آلمانی و آمریکایی صورت می گیرد. هر کدام از این مدلها، در خصیصه ای معروف هستند که بازیکنان حرفه ای فوتبالدستی بسته به انتظاری که از مدل بازی خود دارند، می توانند از انواع آن خریداری نمایند. به خاطر کیفیتی که در ساخت این میزها، به کار میرود، قیمت آن نسبت به سایر مدل های این بازی بسیار گران تر می باشد، و در دسته فوتبالدستی لوکس قرار می گیرند. 

 1. فوتبالدستی ایتالیایی : بازیکنان می توانند، فوتبالدستی سرعتی را با این میز تجربه کنند. از ویژگی های این میز سبک بودن ساختار آن است. میله های توخالی، انواع آدمک فوتبالدستی از جنس پلاستیک و توپ از جنس چوب پنبه از ویژگی های این میز می باشد. سطح میز با شیشه پوشیده شده است که بدون دخالت دست، افراد به بازی با آن می پردازند. 
 2. فوتبالدستی فرانسوی : این مدل میز، برای مدل فوتبالدستی قدرتی طراحی شده است، و با آن بازیکنان کنترل بالایی روی روند بازی دارند. وزن آدمک فوتبالدستی در این مدل زیاد است، بیس آن لاستیکی است و میله ها از نوع توپر می باشند. از بادوام ترین مدلهای فوتبالدستی می باشد که یک بازی حرفه ای را برای شما رقم خواهد زد. 
 3. فوتبالدستی آلمانی :  خرید فوتبالدستی آلمانی به کسانی توصیه می شود که تجربه­­ی یک بازی تلفیقی، از سرعت و قدرت را نیاز دارند. 
 4. فوتبالدستی اسپانیایی: نوعی بازی منحصر به فرد است که خرید فوتبالدستی اسپانیایی به کسانی توصیه می شود که به چالش در مسابقات نیاز دارند. علت این چالش آفرینی، شکل یو شکل بیس میز است و زمین از دو طرف به سمت مرکز شیب کمی دارد که در حفظ و کنترل توپ، سختی ایجاد می کند.
نكاتي كه در هنگام خريد فوتبالدستي بايد به آن توجه كرد

برای ارائه ­ی راهنمای خرید میز فوتبالدستی، لازم به ذکر است، قدم اول در انتخاب بهترین فوتبالدستی، سطح مهارت بازیکن، فضای بازي و قیمت فوتبالدستی می باشد. 

مورد دیگر جنس اجزای فوتبالدستی می باشد. جنس آدمک فوتبالدستی ، وزن آن، چوب یا متریال به کار رفته در ساخت بدنه بازی، مدل دسته ها و میله ها و تعداد بازیکنان موجود در زمین ، همچنین قرارگیری آدمکهای فوتبالدستی حرفه ای و در نهایت سایز میز فوتبالدستی از مواردی است که در خرید انواع فوتبالدستی باشگاهی و خانگی باید به آن دقت نمود. 

 1. در انواع مدل، جنس بدنه میز، از پلاستیک، کامپوزیت، mdf و چوب می باشد.
 2. صفحه میز یا کنسول باید کاملا صاف باشد.
 3. امکان تنظیم قد میز برای بازیکنان با قدهای مختلف باید امکانپذیر باشد.
 4. چیدمان آدمک های بازی سلیقه ای است برای مثال تعداد دروازه بان در برخی میزها، یک عدد و در برخی دیگر سه عدد می باشد. 
 5. انحنای آدمک های فوتبالدستی نسبت به دروازه مقابل سرعت بازی را تحت تاثیر قرار می دهد، و آدمک های با زاویه، نسبت به مدل صاف آن، توصیه می شود.
 6. وزن آدمک های فوتبالدستی هر چه سبک تر باشد، بازی سرعتی تر و هر چه سنگین تر، بازی قدرتی تر می شود. 


فوتبالدستی با دسته تلسکوپی

ایمنی میز فوتبالدستی 

از مهم ترین مواردی که هنگام خرید فوتبالدستی باید به آن دقت کنید، ایمنی کودکان و بازیکنان است. اگر میز این بازی با کیفیت بالا و ارگونومی مناسب ساخته نشده باشد، باعث گیر کردن دست در قسمت میله ها شده و به جای آوردن هیجان به منزل، بازیکنان را از بازی با این وسیله دلزده خواهد کرد. خرید فوتبالدستی با دسته های تلسکوپی برای جلوگیری از اصابت میله به بدن و سر کودکان نیز از دیگر مواردی است که در جهت حفظ ایمنی دستگاه، کمک کننده می باشد. 

عوامل تاثیر گذار در قیمت فوتبالدستی

وزن میز فوتبالدستی، حرفه ای یا مبتدی بودن آن، جنس­ی که در بدنه آن به کار رفته است، سایز و ابعاد میز، جنس میله ، جنس آدمک فوتبالدستی و مدل و برند فوتبالدستی از جمله فاکتورهایی است که در تعیین قیمت این وسیله تاثیرگذار می باشد.

برای اطلاع از لیست قیمت و خريد انواع فوتبالدستی باشگاهی و خانگی هم اكنون می توانید از فروشگاه ورزشي اسپرت رول اقدام كنيد

دسته‌بندی