پشتیبانی 09356040365

میز فوتبالدستی

کمی صبر کنید...

مزایای خرید ميز فوتبال دستی برای کودکان و بزرگسالان


با ظهور بازی های رایانه ای و فضای مجازی، مهارت های هیجانی بسیاری از افراد، افت کرده و همگان در هر سنی، برای سرگرم شدن، تنها به بالا و پایین کردن صفحات موبایل و فشردن کلید های کیبورد کامپیوتر، مشغول میباشند. در حالی که یکی از راهکارهای مفید برای تقویت و هماهنگی عصب و عضله سنین مختلف، که فواید بسیاری برای مغز و روان دارد، انجام بازی هایی است که قسمتهاي مختلف بدن را درگیر کند. با خرید ميز فوتبال دستی خانگی در مدل های مختلف می توان این مهم را عینیت بخشید و شور و هیجان را به تمام اعضاي خانواده در دورهمي ها بخشید. بازی فوتبال دستی، هماهنگی چشم، دست، عضله، مهارت تصمیم گیری و واکنش به موقع عضلات را تقویت کرده و به میزان هوش و هیجان افراد حین بازی می افزاید.

انواع فوتبالدستی موجود در بازار

برای خرید بهترین فوتبال دستی متناسب با بودجه­ ای که در نظر دارید، باید با مدلهای فوتبال دستی آشنایی داشته باشيد و از میان آنها، با بررسی قیمت، به خرید فوتبال دستی باشگاهی و خانگی، متناسب با نياز و مصرف خود اقدام نمایید. بسته به میزان مهارت کسانی که قرار است با این وسیله هیجان انگیز بازی کنند، میز فوتبال دستی در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ای تولید می گردد. 

فوتبال دستی سطح مبتدی، برای کودکان و کسانی که قرار است به تازگی این بازی را امتحان کنند بسیار مناسب می باشد، زیرا در صورت خراب شدن آن، دیگر نگران پول خود نخواهید بود. 

خرید فوتبال دستی در سطح متوسط به کسانی توصیه می شود که می خواهند از این وسیله برای پر کردن اوقات فراغت خود در میهمانی ها و محل کار خود، برای ورزش، تفريح و دورهمي استفاده نمایند. 

و اما میز فوتبال دستی حرفه ای، برای بازیکنان یا محل هایی است که به برگزاری مسابقات حرفه اي ورزش فوتبال دستي می پردازند كه دارای قیمت نسبتا بالایی است و از کیفیت ساخت فوقالعاده و جنس مرغوبی برخوردار می باشد. از برندهاي معتبر فوتبال دستي ميتوان به فوتبالدستي FAS ، فوتبالدستي تورنادو TORNADO و .... نام برد.


 

فوتبال دستی خانگی

 1. خرید فوتبالدستی رومیزی : این مدل ميز، فاقد پایه بوده و يا داراي پايه هاي كوتاه ميباشد و روی زمین یا روی میز قرار می گیرد. بهترین نوع فوتبال دستی، برای کسانی است که در منزل یا محیط کار محدودیت فضا داشته و بعد از انجام بازی می توانند آن را گوشه ای قرار دهند. فوتبال دستی رومیزی دارای قیمت ارزان است و در سایزهای مختلف و مدل های متنوع تولید می گردد. 
 2. خرید فوتبالدستی تاشو : فوتبال دستی تاشو، نوعی از فوتبال دستی است که به صورت پایه دار و بدون پایه به صورت تاشو، تولید می گردد و در فضاهای نسبتا کوچک به میز کامل برای بازی تبدیل شده و بعد از بازی به راحتی جمع می گردد. قیمت فوتبال دستی تاشو با توجه به کیفیت و جنس MDF و پروفیل ها و شاسی کشی فوتبال دستی تاشو متفاوت میباشد.معمولا فوتبال دستی تاشو ارزان از پروفیل های سبکتر و رویه ملامینه ساخته میشوند فوتبال دستی باشگاهی 

 1. خرید ميز فوتبال دستی ژتون خور یا سکه ای : این مدل فوتبال دستی مناسب فضای باشگاه و کلوپ است که برای درآمد زایی استفاده می گردد، سایز بزرگی داشته و برای مصارف خانگی مناسب نمی باشد .
 2. خرید فوتبالدستی با میز ترکیبی : قیمت فوتبالدستی ترکیبی، نسبت به انواع فوتبال دستی معمولی پایه دار، بیشتر بوده ولی به نسبت تعداد بازی هایی که روی آن نصب می گردد، بسیار مناسب می باشد. با خرید فوتبال دستی ترکیبی می توانید انواع بازیهای رومیزی، نظیر بیلیارد، تنیس روی میز و فوتبال دستی را، به منزل، باشگاه یا محل کار خود ببرید. 


انواع مدل هاي فوتبال دستی حرفه اي و لاکچری

خرید فوتبالدستی لاکچری در بین دسته میزهای فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، آلمانی و آمریکایی صورت می گیرد. هر کدام از این مدل ها، در خصیصه ای معروف هستند که بازیکنان حرفه ای فوتبال دستی بسته به انتظاری که از مدل بازی خود دارند، می توانند از انواع آن خریداری نمایند. به خاطر کیفیتی که در ساخت این میزها، به کار میرود، قیمت آن نسبت به سایر مدل های این بازی بسیار گران تر می باشد، و در دسته فوتبال دستی لوکس قرار می گیرند. 

 1. فوتبال دستی ایتالیایی : بازیکنان می توانند، فوتبال دستی سرعتی را با این میز تجربه کنند. از ویژگی های این میز سبک بودن ساختار آن است. میله های توخالی، انواع آدمک فوتبال دستی از جنس پلاستیک و توپ از جنس چوب پنبه از ویژگی های این میز می باشد. سطح میز با شیشه پوشیده شده است که بدون دخالت دست، افراد به بازی با آن می پردازند. 
 2. فوتبال دستی فرانسوی : این مدل میز، برای مدل فوتبال دستی قدرتی طراحی شده است، و با آن بازیکنان کنترل بالایی روی روند بازی دارند. وزن آدمک فوتبال دستی در این مدل زیاد است، بیس آن لاستیکی است و میله ها از نوع توپر می باشند. از بادوام ترین مدلهای فوتبال دستی می باشد که یک بازی حرفه ای را برای شما رقم خواهد زد. 
 3. فوتبال دستی آلمانی :  خرید فوتبال دستی آلمانی به کسانی توصیه می شود که تجربه­­ی یک بازی تلفیقی، از سرعت و قدرت را نیاز دارند. 
 4. فوتبال دستی اسپانیایی: نوعی بازی منحصر به فرد است که خرید فوتبال دستی اسپانیایی به کسانی توصیه می شود که به چالش در مسابقات نیاز دارند. علت این چالش آفرینی، شکل یو شکل بیس میز است و زمین از دو طرف به سمت مرکز شیب کمی دارد که در حفظ و کنترل توپ، سختی ایجاد می کند.
نكاتي كه در هنگام خريد فوتبالدستي بايد به آن توجه كرد

برای ارائه ­ی راهنمای خرید میز فوتبال دستی، لازم به ذکر است، قدم اول در انتخاب بهترین فوتبال دستی، سطح مهارت بازیکن، فضای بازي و قیمت فوتبال دستی می باشد. 

مورد دیگر جنس اجزای فوتبال دستی می باشد. جنس آدمک فوتبال دستی ، وزن آن، چوب یا متریال به کار رفته در ساخت بدنه بازی، مدل دسته ها و میله ها و تعداد بازیکنان موجود در زمین، همچنین قرارگیری آدمک های فوتبال دستی حرفه ای و در نهایت سایز میز فوتبال دستی از مواردی است که در خرید انواع فوتبال دستی باشگاهی و خانگی باید به آن دقت نمود. 

 1. در انواع مدل، جنس بدنه میز، از پلاستیک، کامپوزیت، mdf و چوب می باشد.
 2. صفحه میز یا کنسول باید کاملا صاف باشد.
 3. امکان تنظیم قد میز برای بازیکنان با قدهای مختلف باید امکانپذیر باشد.
 4. چیدمان آدمک های بازی سلیقه ای است برای مثال تعداد دروازه بان در برخی میزها، یک عدد و در برخی دیگر سه عدد می باشد.
 5. انحنای آدمک های فوتبالدستی نسبت به دروازه مقابل سرعت بازی را تحت تاثیر قرار می دهد، و آدمک های با زاویه، نسبت به مدل صاف آن، توصیه می شود.
 6. وزن آدمک های فوتبالدستی هر چه سبک تر باشد، بازی سرعتی تر و هر چه سنگین تر، بازی قدرتی تر می شود.


فوتبالدستی با دسته تلسکوپی

ایمنی میز فوتبال دستی 

از مهم ترین مواردی که هنگام خرید فوتبال دستی باید به آن دقت کنید، ایمنی کودکان و بازیکنان است. اگر میز این بازی با کیفیت بالا و ارگونومی مناسب ساخته نشده باشد، باعث گیر کردن دست در قسمت میله ها شده و به جای آوردن هیجان به منزل، بازیکنان را از بازی با این وسیله دلزده خواهد کرد. خرید فوتبال دستی با دسته های تلسکوپی برای جلوگیری از اصابت میله به بدن و سر کودکان نیز از دیگر مواردی است که در جهت حفظ ایمنی دستگاه، کمک کننده می باشد. 

عوامل تاثیر گذار در قیمت فوتبالدستی

وزن میز فوتبال دستی، حرفه ای یا مبتدی بودن آن، جنس­ی که در بدنه آن به کار رفته است، سایز و ابعاد میز، جنس میله ، جنس آدمک فوتبالدستی و مدل و برند فوتبالدستی از جمله فاکتورهایی است که در تعیین قیمت این وسیله تاثیرگذار می باشد.

برای اطلاع از لیست قیمت و خريد انواع فوتبال دستی باشگاهی و خانگی هم اكنون می توانید از فروشگاه ورزشي اسپرت رول اقدام كنيد.


سایر عبارت های جستجو شده برای میز فوتبال دستی: 

قیمت فوتبال دستی - خرید فوتبال دستی - میز فوتبال دستی - فوتبال دستی خانگی - خرید فوتبال دستی حرفه ای


دسته‌بندی