پشتیبانی 09356040365

فوم رولر و ماساژور

کمی صبر کنید...

فوم رولر ارزان

فوم رولر یکی از وسایل ماساژور ورزشی میباشد که در جهت گرم کردن عضلات،خون رسانی بیشتر به عضلات و ریکاوری بعد تمرین مورد استفاده قرار میگیرد. فوم رولر انواع مختلف و در ابعاد مختلف به بازار ارائه شده است.فوم رولر با نامهایی مثل رولر یوگا و یا فوم رول پیلاتس نیز شناخته میشود. در زمان استفاده از فوم رولر باید توجه داشت که این وسیله را به آرامی و دقیقا بر روی عضله مورد نظر حرکت داده شود و بر نقطه مورد نظر فشار اعمال شود. همچنین برای گرم کردن عمیق عضلات و ریلکس کردن تمام عضلات موثر است.این وسیله توسط ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی و فیزیوتراپیست‌ها برای تسکین عضلات بیش از حد فعال، و همچنین ریکاوری بعد از تمرینات سنگین نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع فوم رولر و راهنمای انتخاب فوم رولر ورزشی مناسب

انواع مختلفی از فوم رولر در بازار موجود میباشد و در صورت انتخاب اشتباه در سایز و نوع فوم رولر نمیتوانید تمرینات ورزشی را به صورت صحیح انجام دهید.فوم رول ها بر اساس سایز ، سختی و آج دار یا صاف بودن تقسیم بندی می شوند.

فوم رولرها با قطر 15 سانتیمتر در طولهای مختلف 30/45/60 و 90 سانتیمتری در دونوع فوم رولر توپر و عاجدار به بازار عرضه شده است. 

فوم رول عاجدار مزیتی که نسبت به فوم رولر توپر/ساده دارد اعمال فشار دقیق و حداکثری به عضله هدف میباشد.مدل های بامپی یا آج دار برای حمله به تریگر پوینت ها ( نقاط ماشه ای دردناک) بسیار مناسب هستند. با این فوم رولر های می توان عضلات هدف را دقیق تر ماساژ داد. اگر بعد از تمرینات بدنسازی، در ناحیه شانه و پشت خود نقاط دردناکی دارید و تحمل درد خوبی هم دارید، حتماً از درد لذت بخش ماساژ با نوع آج دار لذت خواهید برد.

مزایا استفاده از فوم رولر

  1. انعطاف پذیری
  2.  کاهش درد 
  3.  از بین بردن گره های ماهیچه ای
  4. کاهش تنش عضلانی و ریلکس شدن بدن
  5. کمک به روند گرم شدن و بهبود گردش خون در عضله

دسته‌بندی