پشتیبانی 09356040365

فوم رولر و ماساژور

کمی صبر کنید...

فوم رولر یکی از وسایل ماساژور ورزشی میباشد که در جهت گرم کردن عضلات،خون رسانی بیشتر به عضلات و ریکاوری بعد تمرین مورد استفاده قرار میگیرد فوم رولر انواع مختلف و در ابعاد مختلف به بازار ارائه شده است.فوم رولر با نامهایی مثل رولر یوگا و یا فوم رول پیلاتس نیز شناخته میشود.در زمان استفاده از فوم رولر باید توجه داشت که این وسیله را به آرامی و دقیقا بر روی عضله مورد نظر حرکت داده شود و بر نقطه مورد نظر فشار اعمال شود. فوم رولر برای گرم کردن عمیق عضلات و ریلکس کردن تمام عضلات موثر است. فوم رولر توسط ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی و فیزیوتراپیست‌ها برای تسکین عضلات بیش از حد فعال، و همچنین ریکاوری بعد از تمرینات سنگین نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع فوم رولر و راهنمای انتخاب فوم رولر ورزشی مناسب

انواع مختلفی از فوم رولر در بازار موجود میباشد و در صورت انتخاب اشتباه در سایز و نوع فوم رولر نمیتوانید تمرینات ورزشی را به صورت صحیح انجام دهید.فوم رول ها بر اساس سایز ، سختی و آج دار یا صاف بودن تقسیم بندی می شوند.

فوم رولرها با قطر 15 سانتیمتر در طولهای مختلف 30/45/60 و 90 سانتیمتری د ر دونوع فوم رولر توپر و عاجدار به بازار عرضه شده است. 

فوم رول عاجدار مزیتی که نسبت به فوم رولر توپر/ساده دارد اعمال فشار دقیق و حداکثری به عضله هدف میباشد.مدل های بامپی یا آج دار برای حمله به تریگر پوینت ها ( نقاط ماشه ای دردناک) بسیار مناسب هستند. با این فوم رولر های می توان عضلات هدف را دقیق تر ماساژ داد. اگر بعد از تمرینات بدنسازی، در ناحیه شانه و پشت خود نقاط دردناکی دارید و تحمل درد خوبی هم دارید، حتماً از درد لذت بخش ماساژ با نوع آج دار لذت خواهید برد.

دسته‌بندی