پشتیبانی 09356040365

ساعت G-SHOCK

کمی صبر کنید...

G-shock با میراث بیش از 40 سال، ساعت‌هایی می‌سازد که استحکام را دوباره تعریف می‌کنند. G-shock استحکام، عملکرد و عملکرد را با هم ترکیب می‌کند تا تصاویری را به شما ارائه دهد که حتی در چالش‌برانگیزترین زمین‌ها ایستاده باشند. با مجموعه ای چشمگیر از ساعت های آنالوگ-دیجیتال و ساعت های هوشمند با تکنولوژی بالا، آنها ساخته شده اند تا همراه روزمره شما باشند.

آیا می‌خواهید ساعت زنانه و مردانه کاسیو G-shock اصل را در ایران بخرید، اما مطمئن نیستید که از کجا ساعت‌های معتبر را پیدا کنید؟ نگران نباشید، زیرا اسپرت رول اینجاست تا کمک کند! ما مجموعه وسیعی از ساعت‌های G-shock را انتخاب کرده‌ایم که با هر سبک و سلیقه مطابقت دارد. 

جی شاک، برندی که در دهه هشتاد توسط کاسیو راه‌اندازی شد و در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین برندهای ساعتی است که هم برای زنان و هم برای مردان وجود دارد. ساعت‌های G-Shock نه تنها مورد علاقه افرادی مانند من و شما هستند، بلکه ورزشکاران نیز به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر ضربه و مقاومت در برابر آب، درجه اطمینان بالا و عملکردهای زیادی که این ساعت‌ها دارند، مورد علاقه هستند و سپس ما حتی در مورد طرح های بسیار جالب صحبت نکرده ایم! همه این‌ها باعث می‌شود ساعت G-Shock نه تنها عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد، بلکه یک چشم‌نواز واقعی نیز باشد.

ساعت جی شاک برای مردان و زنان

ساعت های G-shock برای مردان و زنان در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها هستند. برای مردانی که خواهان استایل و عملکرد هستند ترجیح داده می شوند، اگر قصد رفتن به کالج یا کار را دارید عالی هستند. با پالت طلایی، رزگلد، مشکی، نقره‌ای و موارد دیگر، گزینه‌های طراحی بی‌پایانی حتی در حال حرکت خواهید داشت. می‌توانید آن‌ها را با لباس‌های غیررسمی مانند یک تی شرت ساده، شلوار جین و کفش‌های کتانی ست کنید. همچنین می‌توانید ساعت‌های مردانه G-shock خود را با لباس‌های غیررسمی تجاری خود مانند تی‌شرت پولو، کت شلوار، یک شلوار و بروگ مشکی یا قهوه‌ای هماهنگ کنید.

ساعت جی شاک مقاوم در برابر ضربه

هر مجموعه دارای ویژگی های متمایز خود مانند قابلیت های خاص و استفاده از مواد است، اما آنچه مسلم است مقاومت در برابر ضربه است. بنابراین، در تمام مدل‌ها، قاب برای محافظت در برابر ضربه‌های ناشی از سقوط آزاد طراحی شده است، دستبند یورتان به عنوان ضربه‌گیر عمل می‌کند و تمام اجزای اصلی ساعت با مواد ضربه‌گیر محافظت می‌شوند. بنابراین با یک ساعت G-Shock بر روی مچ خود، هرگز لازم نیست نگران باشید و می توانید با خیال راحت به یک دوره حمله (یا فقط دوچرخه سواری) بپردازید. آیا قبلاً توانسته اید انتخاب کنید؟
ساعت G-Shock اصل ژاپن خود را به راحتی آنلاین در اسپرت رول خریداری کنید.

ساعت جی شاک مقاوم در برابر آب

تمام ساعت های G-SHOCK تا عمق 200 متری (660 فوت) در برابر آب مقاوم هستند، به این معنی که برای شنا، غواصی غیرحرفه ای، دوش گرفتن یا شنا در دریا مناسب هستند و اصلاً جای نگرانی نیست. با این حال، توجه به این نکته مهم است که مقاومت در برابر آب با ضد آب بودن یکسان نیست.

ساعت‌های G-SHOCK برگرفته از فلسفه اصلی «Triple 10» در سال 1983 هستند. او توسط مخترع G-SHOCK، Kikuo Ibe تعریف شده است، او بیان می کند که هر G-SHOCK باید حداقل تا 10 میله (10 اتمسفر تا 100 متر) در برابر آب مقاوم باشد و همچنین حداقل 10 متر سقوط کند. 1983 آقای Ibe فراتر از همه انتظارات بود و ساعت های G-SHOCK را ایجاد کرد که می توانست در برابر آب تا 20 بار - 200 متر - 20 اتمسفر - مقاومت کند.حتی با درجه مقاومت بالا در برابر آب، ساعت G-SHOCK همچنان می‌تواند تحت شرایط خاص، مانند فشار بالای آب بالای 20 بار، در اثر قرار گرفتن در معرض آب آسیب ببیند. توصیه می کنیم توصیه های سازنده را برای مراقبت و نگهداری دنبال کنید و از قرار دادن ساعت در معرض شرایطی که می تواند مقاومت آن در برابر آب را به خطر بیندازد، خودداری کنید.

دسته‌بندی