پشتیبانی 09121933405

بالش نیچر هایک

کمی صبر کنید...

بالش وسیله ای است که در اشکال مختلف از جمله چهار گوش و گرد و هلالی و ... و مدل های مختلف از جمله بادی،اسفنجی و ... در بازار موجود است.حتما در انتخاب بالش مناسب دقت بفرمایید زیرا بالش با کیفیت خواب شما رابطه مستقیم دارد.

بالش مناسب علاوه بر اینکه بر راحتی خواب شما تاثیر می گذارد از گردن و ستون فقرات شما نیز محافظت می کند.در واقع بالش نا مناسب با برهم زدن فرم ستون فقرات و قرار گیری صحیح گردن می تواند علاوه بر گردن درد باعث انسداد مجرای تنفسی بشود که این دو فاکتور مقدمه خواب بد را برای شما فراهم می کنند.

پیشنهاد می کنیم بالش را بر اساس نو خوابیدن خودتون انتخاب کنید.افرادی که حالت جنینی می خوابند بهتر است از بالش با ارتفاع بیشتر استفاده کنند که فاصله بین گردن و انتهای کتف را پر کند.افرادی که به پشت می خوابند بهتر است از بالش با ارتفاع کمتر استفاده کنند.افرادی که دمر می خوابند از بالش با ارتفاع خیلی کم استفاده کنند بهتر است.

بالش کمپینگ و بالش بادی

بالش هایی که در برنامه های کوهنوردی و کمپینگ استفاده می شوند اغلب بادی هستند که میتوان با توجه به نوع خوابیدن ارتفاع بالش را از طریق کم و زیاد کردن باد داخل بالش تنظیم کرد و از مزایای بالش بادی راحتی در حمل و نقل بخاطر اشغال فضای کم است.

در برخی موارد بالش ها اسفنجی هستند که این بالش ها در عین گران بودن راحتی خواب بیشتری نیز دارند اما نیاز به فضای بیشتری برای حمل و نقل دارند.

دسته‌بندی