پشتیبانی 09356040365

بالش بادی نیچرهایک

کمی صبر کنید...

خريد بالش بادي مناسب يكي از ملزومات سفر و كمپ ميباشد و باعث راحتي و لذت بيشتر در سفر ميشود،بالشهاي بادي در ابعاد و جنسهاي مختلفي به بازار عرضه ميشوند با توجه به نياز و فيزيك هر شخصي متفاوت هست. اسپرت رول نمايندگي بالش بادي نيچرهايك در تهران ميباشد و افتخار دارد به روز ترين محصولات و ارزانترين قيمت بالش بادي را به همراهان خود ارائه كند

بالش بادی می تواند در برنامه های کوهنوردی چند روزه همراه ما باشد تا علاوه بر اشغال حجم کم، بتوان به عنوان یک بالش همراه برای خواب راحت در داخل کیسه خواب یا جدا از آن استفاده کرد.
بالش وسیله ای است که در اشکال مختلف از جمله چهار گوش و گرد و هلالی و ... و مدل های مختلف از جمله بادی،اسفنجی و ... در بازار موجود است.حتما در انتخاب بالش مناسب دقت بفرمایید زیرا بالش با کیفیت خواب شما رابطه مستقیم دارد.

خريد بالش بادي مناسب علاوه بر اینکه بر راحتی خواب شما تاثیر می گذارد از گردن و ستون فقرات شما نیز محافظت می کند.در واقع بالش نامناسب با برهم زدن فرم ستون فقرات و عدم قرار گیری صحیح گردن می تواند علاوه بر گردن درد باعث انسداد مجرای تنفسی بشود که این دو فاکتور مقدمه خواب بد را برای شما فراهم می کنند.

پیشنهاد می کنیم بالش بادب مسافرتي را بر اساس نوع خوابیدن خودتون انتخاب کنید.افرادی که به حالت جنینی می خوابند بهتر است از بالش بادي با ارتفاع بیشتر استفاده کنند که فاصله بین گردن و انتهای کتف را پر کند.افرادی که به پشت می خوابند بهتر است از بالش با ارتفاع کمتر استفاده کنند.افرادی که دمر می خوابند از بالش بادي با ارتفاع خیلی کم استفاده کنند بهتر است.

بالش کمپینگ و بالش بادی

بالش هایی که در برنامه های کوهنوردی و کمپینگ استفاده می شوند اغلب بادی هستند که میتوان با توجه به نوع خوابیدن ارتفاع بالش را از طریق کم و زیاد کردن باد داخل بالش تنظیم کرد و از مزایای بالش بادی راحتی در حمل و نقل بخاطر اشغال فضای کم است.

در برخی موارد بالش ها اسفنجی هستند که این بالش ها در عین گران بودن راحتی خواب بیشتری نیز دارند اما نیاز به فضای بیشتری برای حمل و نقل دارند.

مزایا خرید بالش بادی نیچرهایک از اسپرت رول

  • تضمین اصالت کالا
  • خدمات پس از فروش همیشگی
  •  ارزانترین قیمت بالش بادی نیچرهایک
  • خرید بدونه واسطه از واردکننده
  • ارسال رایگان به سراسر کشور
  • نمایندگی نیچرهایک در منیریه 
  • مشاوره رایگان توسط تیم متخصص
  •  خرید اینترنتی و حضوری

دسته‌بندی