پشتیبانی 09356040365

اسكيت فيلا

کمی صبر کنید...

اسكيت فيلا از جمله معروفترين و بهترين اسكيتهاي روز دنيا است. زادگاه اسكيت FILA در كشور ايتالياست و توجه ويژه اي به توليدات خود دارد كه تمامي محصولات توليدي چه در ايتاليا و چه در كشور چين با بالاترين كيفيت در دسترس عموم مردم چه در كشورهاي پيشرفته همچون امريكا و كانادا و المان و چه در كشورهاي ديگر با بالاترين كيفيت و تاييديه استاندارد اروپا قرار گيرد.

اسكيتهاي فيلا همواره تكنولوژي هاي جديدي را در صنعت اسكيت ايجاد كرده و از پرچمداران صنعت اسكيت ميباشد. اسكيتهاي فيلا در مقايسه با اسكيتهاي روسز و رولربليد از تكنولوژي هاي پيشرفته تري استفاده ميكند و هر ساله جز پرفروشترين اسكيتهاي روز دنيا است. 

اسكيتهاي فيلا در مدلها و رشته هاي مختلف همچون آموزشي،فري استايل،نمايشي،سرعت و كواد به بازار عرضه شده است.

نكته جالب توجه در اسكيتهاي FILA در تمامي مدلها اسكيت دخترانه و پسرانه مجزا شده است و با هر نوع سبك اسكيتي شما ميتوانيد اسكيت فيلا مناسب خود را پيدا كنيد. 

خريد اسكيت فيلا براي كساني كه خواهان اسكيت اصلي و با كيفيت هستند توصيه ميشه و با خريد اسكيت FILA اصلي تا چندين سال از خريد اسكيت بي نياز خواهيد شد.قيمت اسكيت فيلا در مقايسه با اسكيتهاي روز دنيا با توجه به تكنولوژي هاي استفاده شده در اسكيت هاي فيلا مقرون به صرفه تر بوده و در كنار قيمت ارزان اسكيت فيلا از جديدترين فناوري هاي اسكيت نيز لذت ببريد

مزایای خرید اسکیت فيلا FILA از فروشگاه اسپرت رول

  • تضمین اصالت کالا
  • ضمانت 18 ماهه و بدونه قید و شرط اسکیت FILA
  • خدمات پس از فروش همیشگی
  •  ارزانترین قیمت اسکیت فيلا
  • خرید بدونه واسطه از نمايندگي اسكيت فيلا در ايران

دسته‌بندی