پشتیبانی 09356040365

اسكوتر برقی 10اينچ و آفرود

کمی صبر کنید...

اسکوتر برقی 10 اینچی جدید با ظاهر اسپرت و فروش بالایی که از ابتدای سال داشته نشان داده که می تواند لیدر محبوب ترین های اسمارت بالانس ها در این سال باشد.

در مدل قبلی اسکوترهای 10 اینچی ظاهر نسبتا معمولی قابها باعث میشد تا کاربر با کمی تحقیق بیشتر درباره کارایی آنها، این محصول را خریداری نماید، اما در مدل 10 اینچی جدید علاوه بر حفظ کارایی مدلهای قدیمی (از قبیل حرکت نرم و روان و عبور راحت و حرکت کم لرزش در مسیر های آفرودی)، ظاهر قاب ها کاملا بهبود یافته و از طراحی خیلی اسپرت و جذابی برخوردار شده است.

همچنین در این مدل دیگر خبری از چرخ های مدل های قدیمی نیست و در این مدل ها از چرخ مشابه اسکوتر های ناین بات استفاده شده که بالطبع به جذابیت ظاهری این اسکوتر ها اضافه کرده است

همه هاوربردهای اسمارت بالانس دارای شاسی تمام آلومینیومی تقویت شده هستند. اکثر خرده فروشان هاوربردهایی را با شاسی پلاستیکی سخت یا سایر مواد کمی شکننده با مقاومت کم در برابر خمش/تغییر شکل می فروشند. هاوربردها اغلب در سطح شاسی شکسته یا تغییر شکل می دهند، به همین دلیل است که این مدل ها به طور قابل توجهی ارزان تر هستند. محصولات موجود در اسپرت رول فقط از شاسی آلومینیومی ریخته گری دقیق استفاده می کند که به آنها دوام و استحکام بسیار بالاتری می دهد. بعداً از ما تشکر خواهید کرد!
چرخ هایی با ساختار مقاومت فلزی!
پلاستیکی هرگز!
باز هم به پلاستیک بسنده نکنید!
همه هاوربردهای SMART BALANCE دارای ساختار استحکام چرخ فلزی هستند
بیشتر هاوربردهای موجود در بازار دارای پلاستیک سخت یا سایر مواد ارزان قیمت هستند که دوام ندارند.

مزایای خرید اسکوتربرقی آفرود از فروشگاه ورزشی اسپرت رول

  • تضمین اصالت اسکوتربرقی
  • ضمانت یکماهه و بدونه قید و شرط اسکوتربرقی
  • خدمات پس از فروش همیشگی
  •  ارزانترین قیمت اسکوتربرقی 10 اینچی آفرود
  • خرید بدونه واسطه از نمایندگی اصلی اسکوتربرقی SMART BALANCE در ایرانسایر عبارت های جست و جو شده برای اسکوتر برقی ۱۰ اینچ : 

اسکوتر برقی آفرود ۱۰ اینچ - قیمت اسکوتر برقی ۱۰ اینچ - اسکوتر برقی 10 اینچ - اسکوتر برقی اسمارت بالانس 10 اینچ - اسکوتر برقی اسمارت بالانس ویل ۱۰ اینچ

دسته‌بندی