پشتیبانی 09356040365

اسکیت فری استایل

کمی صبر کنید...

کفش اسکیت فری استایل

اسكيت فري استايل از برندهاي كره اي موجود در بازار ايران ميباشد كه به دليل كيفيت ساخت بالاي اسكيت به سرعت جاي خود را در بين برندهاي مطرح اسكيت همچون رولربليد و روسز و ..... پيدا كرد و يكي از پرفروش ترين اسكيتهاي موجود در بازار ايران شده است. 

اسكيت هاي فري استايل همانطور كه از نام برند مشخص هست مناسب براي رشته فري استايل و نمايشي ميباشد. از مشخصات بارز اسكيت هاي فري استايل ميتوان به بدنه محكم وجود آنتي شوك و جوراب HOTFORM (جوراب اسكيت با حرارت پا فرم پاي اسكيت سوار ميگيرد و ايمني 100% براي اسكيت سوار فراهم ميكند) آن اشاره كرد كه ايمني و راحتي بالايي براي اسكيت سوار فراهم ميكند.

معمولاً به عنوان اسکیت سبک آزاد یا اسکیت شهری شناخته می شود، سبکی از اسکیت است که بین اسکیت تناسب اندام و اسکیت اگرسیو قرار می گیرد. این سبک خاص اغلب در شهرها و محیط های شهری اجرا می شود. اسکیت‌ها دارای چکمه‌های سخت برای مقاومت در برابر ضربه‌ها و کاف‌های بلند برای محافظت از مچ پا هستند. اسکیت های فری استایل اغلب هم توسط سوارکاران پیشرفته و هم مبتدیانی که برای اولین بار به اسکیت نزدیک می شوند مورد علاقه هستند.

اسكيت هاي FREESTYLE در دو نوع متغيير مناسب كودكان و ثابت براي بزرگسالان روانه بازار شده است كه از نظر طراحي و كيفيت جز بهترين برندهاي اسكيت در ايران ميباشد.

محصول پیشنهادی : خرید اسکیت رولربلید

از ويژگي هاي اسكيت هاي FREESTYLE ميتوان تيغه هاي فلزي از جنس آلمينيوم و تيتانيوم آن نام برد كه علاوه بر استحكام اسكيت ايمني بالايي براي اسكيت سوار فراهم ميكند 

چرخ هاي اسكيت فري استايل از نوع راكر ميباشد كه انجام حركتهاي نمايشي را آسان تر ميكند به اين معنا كه چرخهاي وسط اسكيت بزرگتر از چرخ ابتدايي و انتهايي ميباشد كه اسكيت سوار به راحتي ميتواند روي پنجه و پاشنه حركت كند

از مدلهاي مطرح اسكيت فري استايل ميتوان به اسكيت فري استايل مدل Z1 و همچنين اسكيت فري استايل مدل Y3 نام برد كه در دسته اسكيتهاي بچگانه قرار ميگيرد. و همچنين مدل ثابت اسكيت فري استايل M2 از پرچمداران و پرفروشترين مدلهاي اسكيت فري استايل ميباشد.

مزاياي خريد اسكيت فري استايل از اسپرت رول

  • خريد از نمايندگي اسكيت فري استايل
  • 18 ماه گارانتي اسكيت فري استايل
  • خدمات پس از فروش اسكيت FREESTYLE
  • مشاوره تخصصي و آموزش مجازي اسكيت سواري
  • امكان خريد حضوري
  • ارزانترين قيمت اسكيت فري استايل

سایر عبارت های جست و جو شده توسط کاربران :

خرید اسکیت فری استایل - قیمت اسکیت فری استایل - قیمت اسکیت freestyle - قیمت کفش اسکیت فری استایل - 

دسته‌بندی