پشتیبانی 09356040365

میز پینگ پنگ

کمی صبر کنید...

قيمت و خريد ميز پينگ پنگ 

تنیس روی میز (پینگ پنگ) ورزش مفرح و شادی است که بر روی میز انجام میشود وپیشینه ای تاریخی دارد. ریشه این ورزش به انگلستان بر می گردد ، آن هنگام که شاهزادگان انگلیسی برای فراراز آفتاب سوزان وانجام فعالیت بدنی در خانه به فکر اختراع ورزشی افتادند که بتوانند آن را در فضای سر پوشیده یا خانه نیز انجام دهند ، بنابراین آنها پینگ پنگ را از روی تنیس راکتی اختراع کردند.

اين ورزش مفرح به علت عدم نياز به فضاي زياد و كم هزينه بودن مورد توجه بسياري از ورزشكاران قرار گرفته كه از آن  هم به عنوان ورزش و هم به عنوان تفريح مي توان اشاره كرد.تعداد بازيكنان اين ورزش 2 يا 4 نفر است كه تنها به راكت كوچك تنيس روي ميز و توپ نياز دارند.

محصول پیشنهادی : خرید میز بیلیارد

ميز پينگ پنگ استاندارد به شكل مستطيل بوده به طول  274 سانتي متر و عرض 152 سانتي متر و ارتفع از سطح زمين 76 سانتي متر كه با يك تور مستطيلي به ارتفاع 15.25 سانتي متر در نيمه ميز مجهز شده است.اين ميزها از جنس چوب،فايبر گلاس،بتن،شيشه،پلاستيك و ... ساخته مي شوند كه نمونه استاندارد آن از جنس چوب با ضخامت 3 سانتي متر است.همچنين ميزهاي پينگ پنگ در انواع مختلفي نظير پايه دار و بدون پايه،چرخ دار يا ثابت و فضاي باز يا بسته توليد مي شوند.در توليد اين ميز ها بيشتر از رنگ آبي و سبز استفاده ميكنند كه براي ديد بهتر ، تضاد بين رنگ ميز و رنگ محيط بايد مناسب باشد.روي ميز براي جداسازي محدوده زمين هر بازيكن از خطوط سفيد رنگ استفاده شده است.

انواع میز پینگ ‌پنگ

1- میز پینگ ‌پنگ ثابت

در این نوع میز پینگ‌ پنگ، معمولاً پایه‌ها قابلیت تا شدن دارند.

2- میز پینگ ‌پنگ پارکی

در این مدل میز پینگ ‌پنگ، صفحه میز قابلیت مقاومت در برابر رطوبت و استفاده در هوای آزاد را دارد.

3- میز پینگ ‌پنگ تاشو

این میزهای پینگ ‌پنگ قابلیت تا شدن از وسط رادارند و بسیار مناسب برای فضاهای محدود هستند.

در این بخش تمام تلاش گروه ورزشی اسپرت رول سعی در معرفی بهترین نمونه های موجود در بازار و کمک به انتخاب درست با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز میباشد.

دسته‌بندی