ارسال سريع به سراسر كشور
پشتیبانی 09121933405

میز پینگ پنگ

کمی صبر کنید...

تنیس روی میز (پینگ پنگ) ورزش مفرح و شادی است که بر روی میز انجام میشود وپیشینه ای تاریخی دارد. ریشه این ورزش به انگلستان بر می گردد ، آن هنگام که شاهزادگان انگلیسی برای فراراز آفتاب سوزان وانجام فعالیت بدنی در خانه به فکر اختراع ورزشی افتادند که بتوانند آن را در فضای سر پوشیده یا خانه نیز انجام دهند ، بنابراین آنها پینگ پنگ را از روی تنیس راکتی اختراع کردند.

اين ورزش مفرح به علت عدم نياز به فضاي زياد و كم هزينه بودن مورد توجه بسياري از ورزشكاران قرار گرفته كه از آن  هم به عنوان ورزش و هم به عنوان تفريح مي توان اشاره كرد.تعداد بازيكنان اين ورزش 2 يا 4 نفر است كه تنها به راكت كوچك تنيس روي ميز و توپ نياز دارند.

ميز پينگ پنگ استاندارد به شكل مستطيل بوده به طول  274 سانتي متر و عرض 152 سانتي متر و ارتفع از سطح زمين 76 سانتي متر كه با يك تور مستطيلي به ارتفاع 15.25 سانتي متر در نيمه ميز مجهز شده است.اين ميزها از جنس چوب،فايبر گلاس،بتن،شيشه،پلاستيك و ... ساخته مي شوند كه نمونه استاندارد آن از جنس چوب با ضخامت 3 سانتي متر است.همچنين ميزهاي پينگ پنگ در انواع مختلفي نظير پايه دار و بدون پايه،چرخ دار يا ثابت و فضاي باز يا بسته توليد مي شوند.در توليد اين ميز ها بيشتر از رنگ آبي و سبز استفاده ميكنند كه براي ديد بهتر ، تضاد بين رنگ ميز و رنگ محيط بايد مناسب باشد.روي ميز براي جداسازي محدوده زمين هر بازيكن از خطوط سفيد رنگ استفاده شده است.

در این بخش تمام تلاش گروه ورزشی اسپرت رول سعی در معرفی بهترین نمونه های موجود در بازار و کمک به انتخاب درست با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز میباشد.

دسته‌بندی