پشتیبانی 09356040365

هودی بچه گانه

کمی صبر کنید...

هودی بچه گانه

اگر به دنبال هودی های بچه گانه با کیفیت عالی و راحت هستید، به جای مناسبی آمده اید. در اینجا در اسپرت رول ما خوشحالیم که مجموعه عظیمی از هودهای ساده بچه گانه را ارائه می دهیم که برای همه نوع رویدادها و نیازها ایده آل هستند. فرقی نمی‌کند به‌دنبال هودی‌های سرپایی مدرسه باشید یا کلاه‌پوش‌های ساده بچه‌گانه برای تزئین با طرح‌های سرگرم‌کننده و مد روز، ما گزینه‌هایی داریم که مناسب هر موقعیتی باشد.مجموعه هودی‌های بچه‌گانه ما دارای رنگ‌ها فراوانی است، با سبک‌هایی متناسب با هر سلیقه.


هودی بچگانه فيلا

هودی‌ها برای کودکان به عنوان لباسی راحت و شیک شناخته می‌شوند. این پوشاک ترکیبی از استایل و راحتی را فراهم می‌کنند. هم اکنون هودی های بچه گانه ساده را بصورت آنلاین به صورت عمده خرید کنید و از ارسال به سراسر کشور برخوردار شوید. هودی بچگانه فيلا از محصولات گروه ورزشی اسپرت رول میباشد که در راستای حمایت از تولید ملی با کیفیت دوخت و پارچه بهتر از نمونه های مشابه خارجی خود میباشد. کلیه محصولات اسپرت رول در راستای حمایت از مشتریان گرامی دارای یکسال ضمانت کامل میباشد.

هودی بچگانه فيلا از جنس پارچه دورس سه نخ حوله ای فوق العاده با کیفیت تولید شده، پارچه اين هودی از 85% نخ و 15% كش توليد شده كه علاوه بر زيبايی و راحتی لباس نخی به دليل داشتن 15%كش (spandex) به هيچ عنوان گوله گوله شدن و شل شدن لباس را تجربه نخواهيد كرد. هودی بچگانه در 5سايز مناسب برای 6 سال تا 15 سال با كيفيت بالا و تضميني

نحوه شستشو و نگهداری

در دمای 30 درجه سانتیگراد ماشین لباسشویی شسته شود و از مایع شوینده نرم کننده استفاده شود.

از حرارت و آتش دور نگاه داشته شود.

دسته‌بندی