پشتیبانی 09356040365

تی آر ایکس TRX

کمی صبر کنید...

تی آر ایکس عبارت است از یک بند خلبانی و دستگیره و یک عدد بالشتک TRX و بست تی ار ایکس که به شما امکان ورزش در هر شرایطی را میدهد در بند تی آر ایکس هیچگونه کشی به کار نرفته و بسیار مقاوم میباشد و ورزشکار با آویزان شدن از بند TRX با نیروی وزن خود میتواند تمرینات مختلف بالا تنه و پایین تنه را به راحتی و با ایمنی بالا انجام دهد.

ورزش تی ار ایکس توسط یک سرباز نیروی هوایی آمریکا در سال 1990 ابداع شد و امروزه به یکی از وزرشهای پرطرفدار تناسب اندام تبدیل شده است و در این سالها پیشرفت چشمگیری داشته است و جای تمرین با وزنه را گرفته است و اکثر تیمهای ورزشی فوتبال و والیبال و ...... در تمرینات بدنسازی از بند تی آر ایکس استفاده میکنند.

بندهای تی ار ایکس در مدلها و مارکهای مختلفی به بازار عرضه شده است و انواع مختلفی از جمله تی ار ایکس فورس پک (TRX FORCE PACK) ،تی ار ایکس PRO و ..... در انواع ایرانی و خارجی به بازار عرضه شده است.

لوازم مورد نیاز برای ورزش تی ار ایکس خیلی محدود میباشد و شما با داشتن یک چهارچوب در و یا یک میله عمودی و یا افقی میتوانید تمام تمرینات TRX را به راحتی انجام دهید. ورزش تی ار ایکس جز ورزشهای ارزان تناسب اندام میباشد و با خرید TRX ارزان میتوانید یک باشگاه کامل در منزل و یا فضای آزاد داشته باشید و دیگر نیازی به دمبل و دیگر تجهیزات بدنسازی نخواهید داشت.

قیمت بند TRX PRO و TRX FORCE رابطه مستقیم با کیفیت بندها و دسته های تی آر ایکس و وسایل همراه بند اعم از کیف حمل و سی دی آموزشی حرکات تی آر ایکس،بالشتک TRX و ..... دارد

مزایای خرید بند تی آر ایکس از اسپرت رول

  • تضمین اصالت بند تی آر ایکس
  • خدمات پس از فروش بند تی ار ایکس
  • مشاوره و راهنمای خرید بند تی ار ایکس
  • تضمین ارزانترین قیمت تی ار ایکس
  • خدمات پس از فروش دائمی
  • ارسال سریع کالا


دسته‌بندی