پشتیبانی 09356040365

کش تی آر ایکس TRX

کمی صبر کنید...

TRX مخفف عبارت Total Body Resistance Exercise است، یک روش تمرینی انقلابی است که از وزن و گرانش بدن شما به عنوان مقاومت برای ایجاد قدرت، تعادل، هماهنگی، انعطاف پذیری، ثبات هسته و مفاصل استفاده می کند. بنابراین چه بخواهید قدرت بسازید، چربی کم کنید، استقامت یا انعطاف پذیری را بهبود ببخشید، می توانید از کش تی ار ایکس برای رسیدن به هر هدف تناسب اندام استفاده کنید.

ورزش تی ار ایکس توسط یک سرباز نیروی هوایی آمریکا در سال 1990 ابداع شد و امروزه به یکی از وزرشهای پرطرفدار تناسب اندام تبدیل شده است و در این سالها پیشرفت چشمگیری داشته است و جای تمرین با وزنه را گرفته است و اکثر تیمهای ورزشی فوتبال و والیبال و ...... در تمرینات بدنسازی از بند تی آر ایکس استفاده میکنند.

خرید آنلاین لوازم trx

بندهای تی ار ایکس در مدلها و مارکهای مختلفی به بازار عرضه شده است و انواع مختلفی از جمله تی ار ایکس فورس پک (TRX FORCE PACK) ،تی ار ایکس PRO و ..... در انواع ایرانی و خارجی به بازار عرضه شده است.

لوازم مورد نیاز برای ورزش تی ار ایکس خیلی محدود میباشد و شما با داشتن یک چهارچوب در و یا یک میله عمودی و یا افقی میتوانید تمام تمرینات TRX را به راحتی انجام دهید. ورزش تی ار ایکس جز ورزشهای ارزان تناسب اندام میباشد و با خرید TRX ارزان میتوانید یک باشگاه کامل در منزل و یا فضای آزاد داشته باشید و دیگر نیازی به دمبل و دیگر تجهیزات بدنسازی نخواهید داشت.

قیمت بند تی آر ایکس

قیمت بند TRX PRO و TRX FORCE رابطه مستقیم با کیفیت بندها و دسته های تی آر ایکس و وسایل همراه بند اعم از کیف حمل و سی دی آموزشی حرکات تی آر ایکس،بالشتک TRX و ..... دارد. قیمت طناب TRX از هر مدل با توجه استقامت و ویژگی‌هایش، نرخ و کاربرد جداگانه‌ای دارد.

سایت فروش لوازم trx

برای خرید لوازم trx میتوانید از سایت اسپرت رول اقدام به خرید کنید. مزایای خرید بند تی آر ایکس از اسپرت رول عبارت است از :

  • تضمین اصالت کالا
  • خدمات پس از فروش 
  • مشاوره و راهنمای خرید
  • تضمین ارزانترین قیمت تی ار ایکس
  • خدمات پس از فروش دائمی
  • ارسال سریع کالا


دسته‌بندی