پشتیبانی 09356040365

اسکیت برد جارت JART

کمی صبر کنید...

دک اسکیت برد جارت

دک اسکیت برد JART از ۷ لایه چوب افرا کانادا باکیفیت ساخته شده است. یک لایه کربن در قسمت وسط تخته اسکیت برد JART قرار دارد که باعث پایین آمدن وزن اسکیت برد می شود. طراحی تخته اسکیت برد جارت به سبک مقعر می باشد.

Jart یک شرکت بین‌المللی اسکیت‌برد است که در سال 2002 تأسیس شد. با پیروی از دستورالعمل‌های عملکرد زیست محیطی، Jart فقط چوب افرا سخت ایالات متحده را از جنگل‌های کنترل‌شده خریداری می‌کند.

انتخاب بزرگ تخته اسکیت برد جارت شامل سبک‌های مقعر مختلف است. که به سوارکاران اجازه می‌دهد تا میزان کنترلی را که می‌خواهند بر روی اسکیت‌برد خود انتخاب کنند.

تخته های جارت برای تمام سطوح مهارت، از مبتدی تا حرفه ای، عالی هستند. از این دک اسکیت‌ برد به دلیل کیفیت بالا در پارک‌ها تا مسیرهای خاکی و گل‌آلود می تواند استفاده نمود. این دک اسکیت برد JART با ابعاد 82.68 * 23.86 سانتی متر عرضه گردیده.

نوار گریپ یا سمباده لایه رویی تخته اسكيت برد JART جهت ممانعت از لغزش پای اسکیت برد باز دارای چسبندگی و اصطکاک مابین تخته و کفش اسکیت می باشد.

بر روی این دک اسکیتبرد سوراخ هایی برای مونتاژ تعبیه شده است. این تخته اسکیت برد JART با طراحی جذاب طرفداران زیادی در بین اسکیت برد سواران دارد. در خرید دک اسکیت برد باید به قد و سبک اسکیت برد دقت نمایید.

دسته‌بندی