پشتیبانی 09356040365

ترامپولين

کمی صبر کنید...

ارزانترين قيمت ترامپولين خانگي و باشگاهي در ابعاد مختلف مناسب استفاده در منزل و فضاي ازاد و باشگاه ها در فروشگاه ترامپولين اسپرت رول موجود شد. شما ميتوانيد به راحتي با توجه به نياز و استفاده خود بهترين ترامپولين خانگي و يا باشگاهي را خريداري كنيد. در ادامه به معرفي انواع ترامپولين كودك و بزرگسال و مزايا و معايب آن خواهيم پرداخت تا بهترين انتخاب را براي خريد ترامپولين خود داشته باشيد.

ترامپولين كودك

 ترامپولين كودك بايستي از نظر ايمني و ظرافت تمامي نقاط حساس را كه احتمال اسيب زدن به كودك را دارد حذف شود. معمولا ترامپولين خانگي كودك به صورت گرد و و با محافظ توري به بازار ارائه شده است. ترامپولين حفاظدارقطر ترامپولين كودك بين 90سانتيمتر تا 4متر هم هست كه با توجه به فضاي شما ميتوانيد سايز دلخواهتون انتخاب كنيد. قيمت ترامپولين كودك از حدود يك ميليون و 500 هزارتومان شروع ميشود كه باتوجه به كارخانه سازنده و قطر ان قيمتها تغيير ميكند 

ترامپولين باشگاهي

ترامپولين هاي باشگاهي معمولا داراي دسته بوده و قابليت جدا سازي نيز ميباشند كه از نظر تحمل وزن تحمل وزن بالاتري نسبت به ساير انواع ترامپولين دارد. قيمت ترامپولين باشگاهي در حدود 2ميليون تومان تا 4 ميليون تومان ميباشد و معمولا از قطر 1 متر تا 1.20 استفاده ميشود. كلاسهاي ورزش ترامپولين معمولا به صورت گروهي برگزار ميشود و مربي هم زمان و در مقابل شما شروع به ورزش ميكند و حركتهاي ورزشي ترامپولين را به شما اموزش ميدهد.

مزایای خرید ترامپولين از فروشگاه اسپرت رول

  • تضمین اصالت کالا
  • خدمات پس از فروش همیشگی
  •  ارزانترین قیمت ترامپولين خانگي و باشگاهي
  • خرید بدونه واسطه از توليدكننده
  • ارسال رایگان به سراسر کشور

دسته‌بندی