پشتیبانی 09356040365

میزهای ورزشی

کمی صبر کنید...

 خرید میز ورزشی با قیمت مناسب

ورزش های دارای میز جزو ورزش های محبوب در میان کودکان، جوانان، نوجوانان و بزرگسالان میباشد. علت این ام را نیز میتوان در جمعی بودن این ورزش ها و ایجاد رقابت توصیف کرد. در صورتی که قصد انجام این ورزش ها را در منزل خود دارید، باید در ابتدا اقدام به خرید میز ورزشی کنید. شما میتوانید با توجه به علاقه و سلیقه خود اقدام به خرید میز ورزشی مورد نظر کنید. در هنگام خرید میز ورزشی باید درباره انواع میز مورد نظر و برند ها و قیمت های موجود در بازار اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

شما میتوانید میز ورزشی مورد نظر را با توجه به عوامل مختلفی مانند علاقه، بودجه، فضای در دسترس و غیره انتخاب کنید. همچنین برخی از مشتریان فروشگاه ما صاحبان باشگاه ها و کلوپ ها و کافه ها هستند که برای ایجاد سرگرمی و محلی برای گذراندن اوقات فراغت جوانان اقدام به خریداری میز های ورزشی مانند پینگ پنگ، بیلیارد و فوتبال دستی میکنند.

انتخاب مناسب ترین گزینه در هنگام خرید میز ورزشی

با توجه به متفاوت بودن نوع میز ها و کاربرد هایشان، برند های مختلفی نیز در این حوزه حضور دارند که کیفیت و جنس این میز ها با یکدیگر متفاوت میباشد. فروشگاه اسپرت رول با توجه به نیاز موجود در بازار، میز ها و صفحات ورزشی مختلفی را در لیست محصولات خود موجود دارد. این محصولات به صورت عمده در چهار دسته میز فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، صفحه دارت و میز بیلیارد طبقه بندی شده اند.

خرید میز فوتبال دستی

فوتبال دستی یکی از پرطرفدار ترین بازی های 2 تا 4 نفره درمیان طیف وسیع سنی میباشد. این بازی حداقل نیاز به 2 بازیکن دارد که در دوطرف میز می ایستند. هر کدام از این بازیکنان دارای 4 دسته برای حرکت داده مهره ها میباشند. این بازی معمولا در دورهمی ها، در مهمانی های خانوادگی بسیار کاربرد دارد، که در دو نوع ثابت و متحرک تولید شده است. انواع متحرک آن دارای وزن و حجم کمتر بوده که معمولا مخصوص کودکان و نوجوانان است و قابل حمل در خارج از منزل مانند پیک نیک میباشد. مدل های ثابت آن نیز با توجه به حجم کمتر نسبت به میز های ورزشی دیگر مانند بیلیارد، میتوان حتی در آپارتمان ها قرار داد. این میز ها دارای پایه های ثابت بوده و وزن و حجم بیشتری نسبت به مدل های متحرک آن دارد اما معمولا از ویژگی های دیگری مانند کیفیت ساخت، حفاظ های ایمنی برخوردار میباشد که در مدل های دیگر این ویژگی ها را به ندرت میتوان یافت.

از ویژگی های مهمی که برخی از میز های فوتبال دستی دارند میتوان به MDF بودن بدنه، داشتن پایه های فلزی و رنگ زنده، داشتن دسته ها و میله های استیل پوشیده شده جهت حفاظت در برابر زنگ زدگی، داشتن آدمک هایی از جنس PVC و نشکن، داشتن زمین بازی با روکش ضد خش و غیره اشاره کرد.


خرید میز پینگ پنگ

پینگ پنگ یکی از ورزش های ساده میباشد که برای لذت بردن از این ورزش، علاوه بر داشتن راکت های مناسب و توپ، شما نیاز به داشتن میز مناسب نیز میباشید. میز های پینگ پنگ معمولا به اندازه مناسب و استاندارد این ورزش طراحی شده اند که در وسط این میز توری از جنس نخ قرار میگیرد. برای کاهش حجم این میز ها، میتوان از وسط میز، میز را تا زده و لبه دو طرف میز را در بالا بهم بچسبانید. این موضوع موجب شده تا این میز های طرفداران زیادی پید کند، زیرا در زمانی که شما قصد استفاده از میز را ندارید میتوانید با جمع کردن میز و قرار دادن آن در کنار دیوار حجم مورد استفاده میز را به حداقل برسانید. همچنین برخی از میز های پینگ پنگ دارای چرخ میباشند که قابلیت تحرک را به این میز ها داده است.


خرید صفحه دارت

دارت یکی از ارزان ترین ورزش های موجود در میان میز های ورزشی ذکر شده میباشد. شما میتوانید با تهیه چند عدد تیر و یک صفحه دارت با قیمت مناسب و کیفیت خوب یک سرگرمی همیشگی را داشته باشید. بر خلاف میز های دیگر که نیازمند آماده سازی تجهیزات میباشد، صفحات دارت نیازی به آماده سازی نداشته و میتوان با قرار دادن آن در مکان درست و مناسب و برداشتن تیر ها و پرتاب آن به سمت صفحه یک ماسبقه سریع و رقابتی هیجان انگیر را برگزار کرد. اما قبل از شروع باید گفت که این ورزش دارای نکات ایمنی مهمی میباشد که حتما باید آن ها را رعایت کرد. قرار دادن صفحه در قسمتی که پشت دارت . حداقل در شعاع یک متری پشت صفحه، دیوار ویا اجسام سخت وجود داشته که تیر از آن ها عوبر نکند ویا فضایی نباشد که فردی در پشت صفحه قرار گرفته و در معرض تیر قرار گیرد. همچنین از انجام شوخی های بی مورد نسبت به پرتاب تیر های دارت به سمت یک دیگر باید جدا پرهیز نمود.


خرید میز بیلیارد

میتوان گفت میز بیلیارد از فضاگیر ترین میز های ورزشی موجود میباشد. این میز برخلاف میز پینگ پنگ ثابت بوده است و در اکثر موارد قابلیت جمع شدن ندارد. میز بیلیارد استاندارد داری 6 سوراخ در 6 جهت میز میباشد که در زیر هرکدام از سوراخ ها توری هایی قرار دارد که هنگام افتادن توپ درون آن ها موجب نگه داری توپ میشود. میز های بیلیارد با کیفیت استاندارد دارای بدنه ای از جنس MDF سبک و پایه هایی از جنس فلز برای جلوگیری از زنگ زدن میباشد. همچنین روی میز های بیلیارد معمولا از کیفیت بالایی برخوردار بوده که هم اصطکاک پایینی دارد و هم در برخورد اجسام به صفحه دچار خط و خش نمگیردد.


چرا اسپرت رول

اگر قصد خرید میز ورزشی را دارید، میتوانید با بازدید از محصولات این دسته در فروشگاه اسپرت رول کالا مورد خود را انتخاب کنید در طی 15 سال فعالیت مداوم این فروشگاه، طی دفعات مختلف مشتریان از کیفیت اجناس خریداری شده راضی بوده و توانسته تا رضایت بیش از 90 درصد مشتریان خود را داشته باشد.