پشتیبانی 09356040365

بدنسازي

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

 اطلاعات لازم قبل از خرید لوازم بدنسازی

بدنسازی از رشته های ورزشی است که در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. در چند وقت اخیر به علت شیوع ویروس کرونا بسیاری از باشگاه های بدنسازی تعطیل شدند. حتی پس از باز شدن این باشگاه ها نیز بسیاری از افراد از رفتن به این باشگاه های بدنسازی به علت وجود ویروس خودداری میکنند. به همین جهت برخی افراد اقدام به خرید لوازم بدنسازی برای شروع این ورزش در خانه کرده اند. با توجه به بالا بودن تعداد لوازم جهت خرید لوازم بدنسازی، هزینه تمام شده برای خرید همه آن ها بالا میباشد. خرید همه لوازم ورزشی برای مصارف خانگی نه تنها به صرفه نبوده، بلکه در اغلب خانه ها فضای کافی برای قرار دادن این دستگاه ها وجود ندارد. بذا باید قبل از خرید لوازم بدنسازی برای مصارف خانگی با مشورت مربی بهترین انتخاب را داشته باشید.

ممکن است بسیاری از افراد به قصد انجام این ورزش  به صورت حرفه ای وارد نشوند و تنها برای افزایش میزان آمادگی جسمانی این ورزش را شروع کنند. به همین علت این افراد باید با دقت لوازم ورزشی خود را متانسب با اهداف پیش رو انتخاب کنند.

همچنین برخی از مشتریان فروشگاه اسپرت رول باشگاه های ورزشی و بدنسازی میباشند که خرید به صورت عمده و چند تایی برای کل سالن خود و یا تکمیل کردن لوازم موجود در باشگاه ها مراجعه میکنند. فروشگاه ما برای این دسته از مشتریان نیز شرایط ویژه ای را قرار داده تا بتوانند از خدمات اسپرت رول استفاده کنند.


خرید لوازم بدنسازی و انواع آن

با توجه به این که امروزه به علت سبک زندگی نادست بسیاری از افراد دچار مشکلاتی مانند اضافه وزن ویا استرس های متوالی شده اند، ورزش مجالی برای فرار از این مشکلات و افزایش میزان سلامتی میباشد. لوازم ورزشی مختلفی که از دستگاه های تردمیل و دوچرخه ثابت گرفته تا جیم بال و وزنه های بدنسازی در فروشگاه اسپرت رول موجود میباشد. همین موضوع ممکن است تا باعث ایجاد سرگردانی و گیجی در خریداران شود. برای جلوگیری از این موضوع بهتر است تا در ابتدا، هدف و نوع ورزش مورد نظرتان را انتخاب کنید. این موضوع باعث میشود تا لوازمی که مناسب برای شما هستند به تعدادی محدود منتهی شوند. سپس میتوانید با مشورت مربی آن تعداد از لوازم مورد نظر را خریداری کنید. همچنین در صورت نیاز میتوانید با شماره های مجموعه تماس گرفته تا بهترین راهنمایی و مشاوره ممکن را از کارشناسان مجموعه ما دریافت نمایید. اکنون به بررسی لوازم ورزشی موجود در فروشگاه به صورت دسته به دسته میپردازیم.


 تناسب اندام

لوازم تناسب اندام از آن دسته از وسایل ورزشی پرفروش برای مصارف خانگی میباشند. شما میتوانید با استفاده از این وسایل، سلامتی خود را در خانه با کمترین هزینه حفظ کنید. همپنین برخی لوازم مهم برای شروع ورزش مانند دستکش، قمقمه آب و ... نیز در فروشگاه موجود میباشد، که این وسایل نه تنها برای مصارف خانگی بلکه برای مصارف باشگاهی نیز کاربرد دارند. از جمله این وسایل دسته تناسب اندام میتوان به طناب، کش هی ورزشی، توپ های بادی، تی آر ایکس، هولاهوپ و غیره اشاره نمود.


 لوازم باشگاهی

بیشتر مستریان این قسمت باشگاه های بدنسازی ویا افرادی هستند که در خانه خود فضایی برای تمرین بدنسازی ایجاد کرده اند. این لوازم یا برای انجام تمرینات بدنسازی ویا برای نگه داری لوازم بدنسازی مانند دمبل طراحی شده است. استفاده از این وسایل نیازی به برق ندارد نداشته که از موارد این دستگاه ها میتوان به میز ها و نمیکت ها، دستگاه پرس، میله لت و هالتر، کیسه بوکس، فیله کمر، و کفپوش ها اشاره نمود. برخی از لوازم که مخصوص خانه طراحی شده اند، قابلیت انجام چندین حرکات ورزشی را دارند که برای کاهش فضا و قیمت مورد نیاز برای دستگاه ها طراحی شده اند.

خرید تردمیل

از محبوب ترین و پر فروشترین وسایل ورزشی موجود در خانه میباشد. این وسیله از به حرکت درآوردن صفحه متحرک توسط موتور های موجود در تردمیل بستری مناسب برای ورزش در خانه را محیا کرده است. در بسیاری از زمان ها و در فصول سرد سال که امکان ورزش های مختلف و به خصوص ورزش های هوازی مانند دویدن در محیط بیرون فراهم نیست، تردمیل شاریط مناسب را برای انجام فعالیت بوجود آورده است. همچنین بسیاری از تردمیل ها قابلیت شیب دار کردن صفحه زیرین را دارند تا میزان فعالیت افزایش یافته و عضلات ناحیه پا نیز تقویت گردد. برخی از تردمیل ها نیز دارای ضامن های خاصی هستند که با اتصال به روی لباس ورزشکار، آمادگی لازم برای خاموش شدن دستگاه هنگام ایجاد مشکلات مختلف برای ورزشکار را فراهم نموده است. تقریبا اکثر تردیمل های موجود در بازار دارای دستگیره های مخصوصی هستند که این دستگیره های با داشتن جایگاه های فلزی قابلیت سنجش میزان ضربان قلب ورزشکار را هنگام ورزش کردن نشان میدهد.

در صورتی که قصد خرید تردمیل برای باشگاه و یا منزل خود را دارید، فروشگاه اسپرت رول آماده خدمت رسانی بهشما میباشد. در فروشگاه ما دو دسته تردمیل وجود دارد که نوع اول آن به صورت خانگی بوده و نوع دوم آن به صورت باشگاهی میباشد. انواع خانگی آن دارای حجم کمتر بوده، ولی تردکیل های باشگاهی قابلیت، توان و دوام بیشتری دارند.


خرید دوچرخه ثابت

دوچرخه سواری یکی از ورزش های هوازی میباشد که طرفداران زیادی دارد. این ورزش به علت ساختار ویژه ای که دارد قابلیت تقویت عضلات، به خصوص عضلات پا را به ورزشکار میدهد. با توجه به این علاقه و نامساعد بودن شاریط جوی برای فصول سرد سال، دوچرخه های ثابت برای منازل طراحی شده اند تا کاربران در هر زمانی از شبانه روز که علاقه داشتند بتوانند از این ورزش بی نظیر نهایت لذت را ببرند.

الپتیکال

با توجه به هوازی بودن تردمیل و وعدم تقویت عضلات پا در آن، دستگاهی تحت عنوان الپتیکال به بازار آمد تا بتواند پاسخگوی آن دسته از افرادی که نیاز به داشتن وسیله ورزشی با هدف تقویت عضلات و همچنین ورزش هوازی را بر طرف نماید. این وسیله از رو جای پا تشکیل شده که هر کدام به صورت مستقیم به دسته ای بلند متصل شده که میتوان با استفاده از آن فعالیت ورزشی مناسبی را که ترکیبی از تقویت عضلات و ورزش هوازی میباشد را داشت.


 چرا اسپرت رول

با توجه به تقاضا بازار برای خرید لوازم ورزشی باشگاهی و یا مناسب منزل، این فروشگاه لوازم مورد نیاز برای ورزشکاران را فراهم نموده است. این فروشگاه با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان در حوزه فروش لوازم ورزشی توانسته تا رضایت اکثر مشتریان خود را به همراه داشته باشد.