پشتیبانی 09356040365

کیف و ساک تنیس

کمی صبر کنید...

برای اینکه در زمین تنیس راحت باشید، بسیار مهم است که به خوبی مجهز باشید. داشتن تجهیزات خوب مانند داشتن کیف تنیس باکیفیت برای حمل و نقل موثر وسایل تنیس شماست. کوله های تنیس را در اسپرت رول پیدا کنید، زیرا آنها به طور خاص برای تجهیزات تنیس و حمل و نقل اسان تر ساخته شده اند.

در فروشگاه اسپرت رول دو مدل کوله و ساک تنیس داریم. ۲- کوله تنیس ویلسون ۲- ساک تنیس یونکس.

خرید کوله تنیس ویلسون

کوله‌های تنیس ویلسون به عنوان یک برند معروف و معتبر در صنعت تنیس شناخته می‌شوند. این برند برای کیفیت بالا و عملکرد عالی محصولات خود شهرت دارد. انتخاب یک کوله تنیس ویلسون به شما اطمینان می‌دهد که شما با یک محصول با کیفیت و قابل اعتماد در زمینه تجهیزات تنیس سر و کار دارید. کوله تنیس ویلسون دارای قسمت‌ها و جیب‌های مختلفی می باشد که می توانید تجهیزات تنیس خود را به صورت منظم در آن جا دهید.

خرید ساک تنیس یونکس

یونکس یکی از برندهای معروف در زمینه تجهیزات تنیس است و ساک‌های تنیس یونکس با کیفیت بالا و عملکرد برتری شناخته می‌شوند. ساک های تنیس یونکس فضای کافی را برای تجهیزات شما فراهم می کنند. بسته به اندازه و مدل، می توانید تا دوازده راکت را در یک ساک تنیس Yonex قرار دهید. برای ارائه یک نمای کلی واضح تر، برخی از ساک های تنیس دارای دو محفظه جدا راکت هستند. بسیاری از آنها همچنین دارای چندین محفظه اضافی برای کفش تنیس، توپ تنیس، حوله و سایر لوازم جانبی هستند که می خواهید در زمین همراه خود داشته باشید.