پشتیبانی 09356040365

کوله تنیس ویلسون

کمی صبر کنید...

ویلسون یک برند آمریکایی می باشد که به منظور جلب رضایت همه علاقه مندان به تنیس، سازنده تجهیزات اقلام مختلفی مانند توپ تنیس، راکت، لوازم جانبی و به خصوص کیف های تنیس. بیایید و مجموعه کیف‌های ویلسون ما را که برای بازیکنان تنیس طراحی شده و ترکیبی از کاربردی، ظرافت و کیفیت است، بررسی کنیم.

کیف ویلسون علاوه بر سازماندهی بی عیب و نقص خود، دارای بند های قابل تنظیم است که امکان قرار دادن آن را روی شانه یا حمل با دست با دسته دوبل آن فراهم می کند. به لطف این تطبیق پذیری، می توانید کیف تنیس را همانطور که می خواهید، به عنوان یک کیف دستی یا کوله پشتی تطبیق دهید.

خرید کوله تنیس ویلسون

کوله تنیس ویلسون را می‌توانید از فروشگاه‌های ورزشی معتبر و تخصصی تنیس مانند اسپرت رول تهیه کنید. قبل از خرید، مقایسه قیمت‌ها و ویژگی‌های مختلف کوله‌های تنیس ویلسون از فروشگاه‌های مختلف می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت کوله تنیس ویلسون

قیمت کوله تنیس ویلسون ممکن است بسته به مدل، اندازه، ویژگی‌ها و جنس ساختار آن متفاوت باشد. اما در مجموع، کوله‌های تنیس ویلسون در محدوده قیمتی مناسبی قرار دارند و می‌توان به راحتی یک کوله تنیس ویلسون با کیفیت خوب را با قیمت مناسب پیدا کرد. بازه قیمت این کوله ها از ۳ میلیون تومان تا ۶ میلیون تومان می باشد. 

ویژگی‌های کوله تنیس ویلسون

کوله تنیس ویلسون دارای ویژگی‌های متعددی است که بازیکنان تنیس در انتخاب آن توجه می‌کنند. به برخی از این ویژگی‌ها می‌توان عبارتند از:

  • جنس و مواد سازنده (پلی‌استر یا چرم مصنوعی)
  • ظرفیت و اندازه
  • طراحی و استایل
  • پوشش و مقاومت در برابر آب
  • قابلیت حمل و نقل آسان

دسته‌بندی