پشتیبانی 09356040365

بارفیکس و شنا سوئدی

کمی صبر کنید...

بارفیکس و شنا سوئدی از جمله حرکات ورزشی ارزان و موثر بر شکل بدن میباشد. نحوه صحیح بارفیکس رفتن و همچنین انجام صحیح حرکت شنا سوئدی در عینه سادگی نیاز به آموزش و قدرت بدنی بالایی دارد.

امروزه همه ورزشکاران میدانند برای داشتن بدنی ورزیده انجام حرکات بارفیکس و شنا سوئدی تاثیر زیادی در رشد بالا تنه و V شکل شدن بدن ورزشکار میشود.


 برای انجام حرکتهای بارفیکس تنها نیاز به یک میله بارفیکس مقاوم میباشد.میله بارفیکسها در انواع مختلف به بازار ارائه شده است مدلهایی مناسب چهارچوب درب های فلزی و چوبی و همچنین به صورت دیواری در هر محیطی که باشید خیلی راحت به ورزش بارفیکس بپردازید.در فروشگاه ورزشی اسپرت رول میتوانید مشخصات،قیمت و خرید انواع میله های بارفیکس خوب مثله میله های بارفیکس تن زیب و میله بارفیکس سه لول تن آرا تا میله های بارفیکس خارجی را در کنار هم با ارزانترین قیمت،خرید کنید.

همچنین برای حرکت شنای سوئدی شما تنها نیاز به یک میله شنا سوئدی دارید تا حرکت شنا را به راحتی و بدون فشار بر روی کف و یا مشت دست انجام بدید میله های شنای سوئدی در انواع مختلفی به بازار ارائه شده است. از نمونه های ارزان میله شنا تن زیب تا میله شنای خارجی همگی در فروشگاه اسپرت رول موجود است.


دسته‌بندی