پشتیبانی 09356040365

لباس ورزشی زنانه

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

خرید لباس ورزشی زنانه ارزان

لباس های ورزشی زنان، تنها برای ورزش استفاده نمیشوند و خانم ها برای روزمره نیز از این لباس ها به واسطه اسپرت بودنشون استفاده میکنند. اما باید توجه داشت به دلایلی هر لباسی را نمیتواند در هر مکانی پپوشید. برای مثال نیم تنه را در پارک و فضا باز نمیشه پوشید و مناسب سالن های سربسته هست.

انواع لباس ورزشی زنانه

لباس ورزشی دخترانه اسپرت به 4 دسته کلی تقسیم میشوند: 1- تاپ و نیم تنه 2- لگ و شلوار ورزشی زنانه 3-تیشرت 4- ست ورزشی زنانه

نیم تنه ورزشی زنانه

نیم تنه یا سوتین ورزشی نوعی پوشش هست که بیشتر خانم ها برای بدنسازی و ورزش هایی که بیشتر بدنشون درگیر میشود استفاده میکنند. دلیلش هم واضح است، زیرا آزادی عمل بیشتری دارند.برخی از نیم تنه‌ها ضد آب هستند و جنس میکرو فیبرمصنوعی آن به جذب عرق از سطح پوست و انتقال آن به سطح لباس کمک می‌کند و همچنین دوخت یکپارچه تاپ و نیم تنه باعث می شود عمر و دوام آن بالاتر رود و به علت پارچه سبک و راحت و همچنین گردش هوای مناسب انتخاب مناسب تری برای استفاده است. برای خرید نیم تنه ورزشی همین لان اقدام کنید.

محصول پیشنهادی : مانتو و شلوار ورزشی

لگ، شلوار و شلوارک ورزشی 

لگ ورزشی زنانه به تازگی در بین خانم ها محبوبیت خاصی پیدا کرده است که البته بی دلیل هم نیست. برخی از مزایا لگ های ورزشی علاوه بر زیبایی و جذابیتی که دارد عبارت است از : 

1. تنظیم دمای بدن

2. محافظت از پوست در برابر اشعه فرا بنفش خورشید

3. افزایش جریان خون

تاپ و تیشرت ورزشی زنانه

ست ورزشی زنانه

برای خرید ست ورزشی زنانه ارزان میتوانید ست های زیر را امتحان کنید.

ست نیم تنه + لگ

ست نیم تنه + شورتک

ست نیم تنه + شلوار