پشتیبانی 09356040365

اسكي

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

خرید لوازم اسکی با کیفیت و استاندارد

اسکی یکی از تفریحات نسبتا گران قیمت ولی بسیار مفرح و لذت بخش میباشد.  این ورزش که برخلاف برخی ورزش های دیگر، به صورت فصلی بوده و بیشتر در فصل زمستان قابل اجرا میباشد. اما برای داشتن یک اسکی لذت بخش و سالم که در آن نکات ایمنی رعایت شده باشد، خرید لوازم اسکی استاندارد یکی از موارد ضروری میباشد. با توجه به این که بسیاری از افراد هنگام خرید لوازم اسکی از کیفیت آن اطلاعی نداشته باشند ممکن است با قیمت های بالایی لوازم اسکی بی کیفیت را تهیه کنند. داشتن اطلاع و آگاهی از برند های معتبر میتواند به داشتن تجربه خرید خوب کمک کند.

حتی با وجود این که تنها در فصول سرد سال قابلیت انجام این ورزش وجود دارد، اما تجهیزات گوناگونی برای این ورزش لذت بخش طراحی و اجرا شده است. همچنین با تاسیس پیست های جدید اسکی در کشور، باعث شد تا تعداد طرفداران اسکی در کشور رشد چشمگیری داشته باشد و تقاضا برای خرید تجهیزات اسکی افزایش داشته باشد. 


 انواع تجهیزات اصلی اسکی موجود در فروشگاه اسپرت رول

با توجه به اینکه تولید تجهیزات اسکی در کشور نیاز به فناوری پیشرفته دارد، هر کشوری قادر به تولید تجهیزات اسکی نمیباشد. این موضوع باعث شده تا بیشتر تجهیزات اسکی موجود در کشور واردتی باشد. در واقع علت قیمت بالای لوازم اسکی نیز تا حدود زیادی همین میباشد. بالا بودن قیمت لوازم اسکی در کشور علت اصلی انگیزه برخی افراد سودجو برای فروش تجهیزات بی کیفیت و غیر استاندارد به نام و قیمت تجهیزات برند و استاندارد میباشد.

با توجه به شرایط آب و هوایی ویژه در پیست های اسکی، علاوه بر لوازم انجام این ورزش، پوشش خاصی نیز برای این ورزش ضروری میباشد. این پوشش براید دو ویژگی اصلی را باید داشته باشد. مورد اول این است که پوشش باید به اندازه کافی گرم و نگه دارنده حرارت بدن باشد. مورد دوم هم اینکه پوشش فرد نباید انعطاف پذیری ورزشکار را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد، زیرا فرد در اسکی نیاز به تغییر جهت دارد.

  خرید کاپشن اسکی

کاپشن اسکی از اصلی ترین لوازم و تجهیزات اسکی میباشد. کاپشن های اسکی استادارد دارای لایه های عایق در درون خود میباشد که از خروج حرارت بدن جلوگیری میکند. همچنین کاپشن های اسکلی استاندارد معمولا دارای کلاه بوده که برای گرم نگه داشتن سر ورزشکار طراحی شده است. یکی از ویژگی های اصلی کاپشن های اسکی ضد آب بودن بخش خارجی آن هاست که موجب میشود تا در صورت پاشش برف بر روی کاپشن و آب شدن آن رطوبت به داخل کاپشن نفوذ نکند و موجب خیس شدن ورزشکار نشود. به صورت معمول کاپشن های اسکی دارای دو جیب در قسمت جلو برای قرار دادن برخی وسایل مانند دستکش های اسکی و یا گرم نگه دستان اسکی باز و دو جیب در داخل برای قرار دادن وسایل حساس مانند تلفن همراه  و یا کیف پول میباشد.

خرید عینک اسکی

عینک اسکی نیز مانند کاپشن از لوازم ضروری اسکی میباشد. این وسیله دو کاربرد اصلی در اسکی دارد. کاربرد اول جلوگیری از ورود برف و موارد دیگر به داخل چشم میباشد. به همین منظور عینک های اسکی دارای درزگیر های مخصوص جهت کیپ شدن عینک اسکی با سر میباشد. برای محکمتر شدن این عینک نیز بند های مخصوصی با قابلیت کشسانی که از پشت سر به دو طرف عینک متصل شده اند، وجود دارد. کاربرد دوم این عینک ها جلوگیری از نور خورشید و ضد آفتاب بودن این عینک ها میباشد. به علت تابش با زاویه خورشید در زمستان، و همچنین باز بودن پیست های اسکی در روز های آفتابی زمستان موجب برخورد نور مستقیم خورشید به چشم اسکی سوار میشود. همچنین بلور های برف با منعکس کردن تابش خورشید به چشم اسکی سوار موجب چند برابر شدن نور ورودی به چشم اسکی سوار میگردد که این فرایند در طولانی مدت موجب تضعیف چشم اسکی سوار میگردد.


خرید دستکش اسکی

دستکش اسکی به دو علت ویژه در این ورزش به کار میرود. علت اول هوای سرد محیط میباشد که در صورت نداشتن دستکش دست ها سرد شده و حتی به حالت بی حسی نیز میرسند. همچنین به علت حرکت مداوم در ورزش اسکی، باد سرد به صورت مستقیم با دست برخورد میکند و در صورت نداشتن دستکش ممکن است موجب آسیب به پوست دست ها شود. دست ها قسمت مهمی در اسکی میباشند زیرا در نگه داری چوب های اسکی نقش اساسی را بازی میکند. همچنین دستکش اسکی باید دارای قسمت مچ بند بلند باشد تا به زیر کاپشن اسکی رفته و از ورود برف به درون کاپشن و خیس شدن قسمت های درونی جلوگیری کند. برای خرید دستکش اسکی میتوانید از تنوع محصولات اسپرت رول استفاده کنید.

چرا اسپرت رول برای خرید لوازم اسکی مناسب است

اسپرت رول با داشتن چندین سال سابقه در حوزه فروش لوازم ورزشی و همچنین قرار گرفتن در جزو معدود فروشگاه هایی که خود وارد کننده لوازم ورزشی است، سابقه درخشانی را در این زمینه از خود به جای گذاشته که طبق آخرین نظر سنجی ها، توانسته تا رضایت 90 درصدی مشتریان را جلب نماید. در صورتی که قصد خرید تجهیزات اسکی را دارید کافیست از لوازم موجود بازدید نمایید و یا در صورت نیاز به مشاوره میتوانید با شماره تلفن های مجموعه تماس حاصل فرمایید.