پشتیبانی 09356040365

ساعت ورزشی

کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

 ساعتهای ورزشی و هوشمند با پیشرفت تکنولوژی و نیاز ورزشکاران در رشته های مختلف و نیازهای متفاوت هر روز با رونمایی از تکنولوژی های جدید به ورزشکاران اطلاعات دقیقی از ورزش حرفه ای خود را ارائه میدهند. ساعت های هوشمند گارمین به یک وسیله کاربردی برای تمام ورزشکاران حرفه ای تبدیل شده است.ساعت های ورزشی معمولا برای ورزش در فضای باز مانند دوچرخه سواری، شنا و دومیدانی استفاده می شود و محبوبیت آنها در این است که علاوه بر کاربردهای مکان یابی (GPS) امکان اطلاعات ورزشی و حرکتی مانند میزان ضربان قلب، VO2MAX، میزان کالری مصرفی، شمارنده تعداد قدم ها ، سنسور اکسیژن خون و… را هم در خود دستگاهها ذخیره میکند.با خرید ساعت هوشمند ورزشی شما یک مربی تمام وقت استخدام میکنید که با آنالیز کامل فعالیت ورزشی شما باعث پیشرفت شما میشود.

شرکت امریکایی گارمین GARMIN پیشرفته ترین و بروزترین ساعتهای هوشمند و GPS دار را روانه بازار کرده است که علاوه بر زیبایی و منحصرفرد بودن امکانات فوق العاده ای را در اختیار ورزشکار قرار میدهد. شرکت گارمین برای استفاده هرچه راحتتر برای کاربر با ایجاد نرم افزار اختصاصی گارمین با نام  Garmin Connect امکان سازگاری ساعتهای خود را با سیستمهای عامل اندروید و IOS را فراهم کرده است.

خرید ساعت ورزشی با بالاترین کیفیت

ساعت ها و به خصوص ساعت های مچی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی انسان ها هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در چند سال اخیر و هوشمند شدن وسایل و ابزار ها، ساعت های ورزشی هوشمند نیز به بازار آمدند. امروزه دغدغه بسیاری از جوانانی که علاقه به به روز بودن و همچنین حفظ استایلشان را دارند، خرید ساعت ورزشی میباشد. با توجه به تنوع ایجاد شده در این بازار، انتخاب های زیادی برای خرید ساعت ورزشی در مقابل خریداران میباشد، اما انتخاب درست در هنگام خرید ساعت ورزشی، نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی در مورد این اکسسوری پر طرفدار میباشد

به جرئت میتوان گفت که ساعت های مچی پرکاربرد ترین اکسسوری مورد استفاده در میان همه افراد میباشد. در ابتدا این ساعت ها به صورت ساعت های عقربه دار و آنالوگ بودند، اما پس از گذشت مدتی مدل جدیدی از ساعت ها به نام ساعت های دیجیتال وارد بازار شدند. به علت تکنولوژی و امکانات مختلف قابل استفاده در این ساعت ها،محبوبیت آن ها به سرعت افزایش یافت. ویژگی های مختلفی مانند قابلیت هماهنگی اتوماتیک این ساعت ها با رادیو و غیره از ویژگی های جذاب این ساعت ها بود.

پس از هوشمند شدن گوشی های موبایل، محیط اطراف هم در جهت هوشمند شدن حرکت کردند. از جمله اکسسوری هایی که طی فرایند هوشمند شدن تغییرات زیادی داشت، ساعت های مچی بودند. ساعت های مچی هوشمند امروزه دارای طرفداران زیادی میباشد. این ساعت های از برند های مختلف و در کاربرد های مختلف وجود دارد. برخی از کمپانی های مطرح در تولید ساعت های ورزشی اقدام به تولید ساعت های هوشمند ورزشی کرده اند. 


 ویژگی هایی که در هنگام خرید ساعت ورزشی باید رعایت کنید

با توجه به متنوع بودن ساعت های ورزشی از لحاظ امکانات و قیمت ها، داشتن اطلاعات و شناخت برند های مطرح میتواند تا حدود زیادی در هنگام خرید ساعت ورزشی هوشمند به شما کمک کند. با توجه به تنوع ورزش ها و شرایط مختلف آن ها معمولا ساعت هایی که مخصوص ورزش طراحی و تولید شده اند دارای قابلیت ها و امکانات بیشتر نسبت به ساعت های هوشمند معمولی و همچنین امکان تحمل شرایط سخت تر نسبت ساعت های دیگر را دارند.

ضد آب

از بارزترین و مهمترین ویژگی که امروزه نتها ساعت های هوشمند، بلکه تقریبا در تمام ساعت های عقربه ای و دیجیتال غیر هوشمند نیز دیده میشود، ضد آب بودن میباشد. در بحث ضد آب بودن معمولا ساعت های هوشمند معمولی دارای گواهی ها و استاندارد هایی برای ضد آب بودن نهایتا تا عمق 50 متر و مدت زمان کوتاه میباشند اما ساعت های هوشمند ورزشی قابلیت دوام آوردن تا عمق 100 متر را دارند. همچنین ساعت های ورزشی قابلیت دوام در دما های پایین حتی زیر صفر درجه را دارند که این قابلیت در بسیاری از ساعت های ورزشی معمولی وجود ندارد.

صفحه ضد خط و خش

در گذشته یکی از مواردی که بسیاری از کاربران ساعت های مچی و به خصوص ساعت های هوشمند را دچار مشکل میکرد، خط و خش افتادن روی صفحه ساعت بود. این موضوع حتی در ساعت های عقربه ای که دارای شیشه ای شفاف بودند نیز مطرح میشد و در ساعت هوشمند مشکل چندین برابر شد، زیرا خط افتادگی روی صفحات ساعت های هوشمند موجب اشکال در عملکرد لمسی ساعت میشد و دیگر کاربر توانایی کار با آن ساعت را نداشت. ساعت های هوشمند معمولی دارای یک صفحه عادی که با یک صفحه ی ضد خط و خش ساخته شده است اما ساعت های ورزشی هوشمند دارای صفحه ای از جنس سنگ های محکم و شفاف مانند یاقوت میباشد که تقریبا هیچ وسیله ای در اطراف انسان قابلیت ایجاد خط و خش را روی آن ندارد.

قابلیت های ویژه

ویژگی سنجش ضربان قلب امروزه در اکثر ساعت های ورزشی موجود در بازار وجود دارد، اما برخی ویژگی های دیگر فقط در ساعت های ورزشی میتوان یافت. از جمله این قابلیت ها میتوان به قابلیت ضیط ضربان قلب در حین ورزش و ذخیره آن در تاریخچه، داشتن بیش از 80 حالت ورزشی برای ورزش های گوناگون، محاسبه کالری مصرفی حتی در حالت استراحت و ریکاوری، محاسبه میزان اکسیژن خون و اندازه گیری زمان و کیفیت خواب اشاره نمود. بسیاری از ساعت های هوشمند معمولی در بازار دارای این قابلیت های تخصصی نیستند، زیرا این ویژگی ها به صورت حرفه ای برای ورزشکاران طراحی شده است.

باتری با دوام

ساعت های هوشمند معمولی نهایتا قابلیت ذخیره باتری تا چند ساعت را دارند، اما ظرفیت باتری ساعت های ورزشی هوشمند بسیار بیشتر بوده و مدت زمان بیشتری را میتوان از آن ها با یک بار شارژ استفاده کرد. همچنین این ساعت های دارای حالت های خاصی برای نگه داری باتری برای چندین روز با قابلیت استفاده از جی پی اس و نقشه میباشند که برای حالت های اضطراری و سخت طراحی شده است. همچنین عمر باتری های ساعت های ورزشی حتی با وجود استفاده بیشتر نیز، بیشتر میباشد.

خرید بند ساعت

بند ساعت های مچی معمولی و یا ساعت های مچی هوشمند عادی دارای کیفیت بسیار پایین تر از ساعت های ورزشی هوشمند میباشند، زیرا بند ساعت های هوشمند ورزشی علاوه بر تحمل شرایط آب و هوایی سخت باید مقاوم در برابر عرق و فشار نیز باشند. بند بسیاری از ساعت های هوشمند معمولی با قرار گرفتن در شرایط مرطوب و دارای عرق دچار خوردگی و آسیب میشود. همچنین بند ساعت های ورزشی هوشمند به صورت کاملا ضد حساسیت طراحی شده تا زمانی که فرد با فعالیت ورزشی عرق کرد، دچار مسائلی مانند عرق سوختگی نشود.

خرید ساعت هوشمند از اسپرت رول

ساعت های ورزشی هوشمند اصل و برند دارای قیمت های نسبتا بالاتری در مقایسه با ساعت های هوشمند موجود در بازار دارند. همین موضوع موجب سو استفاده برخی از سودجویان برای فروش ساعت های ورزشی کپی و تقلبی به اسم اصل میشود. توصیه میشود تا تنها از فروشگاه های معتبر و دارای مجوز و دارای اعتبار و سابقه خرید خود را انجام دهید. فروشگاه اسپرت رول، امروزه به عنوان یکی از وارد کنندگان اصلی لوازم ورزشی به کشور برای راحتی بیشتر مشتریان اقدام به فروش ساعت های ورزشی اصل نموده است.