پشتیبانی 09356040365

ساعت SUNNTO

کمی صبر کنید...

شركت سونتو فعاليا خود را از سال 1936 آغاز كرد درست زماني كه موسس شركت آقاي توماس والونن تصميم به توليد جهت ياب هاي خيلي دقيق براي ماجراجويي هاي خود كرد.در طول اين سالها ما بر بلند ترين قله ها ايستاديم و عميق ترين اقيانوس ها را كاوش كرديم و محدوديت ها را پشت سر گزاشتيم.ما به مردم این امکان را داده ایم که رویاهای ماجراجویی خود را به واقعیت تبدیل کنند.اما ماجراجویی فقط در مورد پیشبرد محدودیت های جسمانی فرد در نقاط دور نیست.جستجوی ماجراجویی در واقع طرز فکری است که همه ما با آن مشترک هستیم. درباره تجربیات جدید است.این صرفاً بدون توجه به اندازه چالش ( بزرگ يا كوچك ) تدايي می شود.

براي زندگي پر ماجرا با ما همراه باشيد

ساعت ورزشي سونتو سري 9

زماني كه ذهن شما روي هدف و ماجراجويي مشخصي تمركز كرده،بايد از توانايي و قابليت هاي ساعت خود براي اين برنامه ماجراجويي اطمينان حاصل كنيد.ساعت ورزشي سونتو 9 با بيش از 7 روز استفاده مداوم از جي پي اس براي دوام بيشتر ساخته شده است درست مانند خود شما.

سونتو 9 يك ساعت مناسب فعاليت هاي گوناگون ورزشي  داراي جي پي اس براي ورزشكاراني كه توقع بالايي از ساعت خود دارن طراحي شده است.سیستم مدیریت عمر باتری هوشمند با یادآوری های هوشمند تضمین می کند که ساعت شما تا زمانی که به آن نیاز دارید دوام بیاورد.ساعت ورزشي سونتو 9 براي آموزش سخت و مسابقه و ماجراجويي ساخته شده است.

دسته‌بندی