پشتیبانی 09356040365

مقالات

در صفحه مقالات سعی بر آگاهی بخشی و بالابردن سطح سواد جامعه ورزشی میباشد

گروه ورزشی اسپرت رول با سالها حضور در سطح اول بازار لوازم ورزشی در تلاش است تا اطلاعات کمتر ارایه شده توسط کارشناسان را برای شما به زبان ساده تر بیان کند

از اینکه با ما همراه هستید صمیمانه سپاسگذاریم

چگونه تخته اسکیت خود را با دو روش آسان تمیز کنید؟

چگونه تخته اسکیت خود را با دو روش آسان تمیز کنید؟

اگر اسکیت بورد شما کثیف شده است، وقت آن رسیده است که آن را تمیز کنید! خرده های خاک و شن روی تخته کثیف منجر به کاهش مقاومت و چسبندگی می شود. اگر در مورد نحوه تمیز کردن تخته اسکیت برد خود بی اطلاع هستید،در این مقاله ما دو راه را به شما یاد میدهیم.
۳ دلیل برای اینکه چرا باید از کمربند بدنسازی استفاده کنیم

۳ دلیل برای اینکه چرا باید از کمربند بدنسازی استفاده کنیم

در گذشته تقریباً همه کسانی که وزنه‌ها را به شکلی خاص بلند می‌کردند از کمربند وزنه‌برداری استفاده می‌کردند. حتی آقای "تی" یک کمربند وزنه برداری را بخشی از کمد لباس خیابانی خود ساخت. با این حال، امروز، تعداد کمی از پسران و دختران حاضر در باشگاه کمربند بستند.
3 مزیت باورنکردنی هاوربردینگ (اسکوتر برقی)

3 مزیت باورنکردنی هاوربردینگ (اسکوتر برقی)

ما در دنیای چند بعدی زندگی می کنیم. چه هنگام انجام چند پروژه کاری به طور همزمان یا چیزی به سادگی آشپزی و شستن لباس ها در حین تماشای برنامه های مورد علاقه مون. این روحیه چند بعدی به فعالیت های اوقات فراغت ما نیز منتقل می شود. این باید چیزی بیش از "سرگرمی" باشد. تفریح + سوزاندن کالری. تفریح + یادگیری چیزهای جدید. و خوشبختانه، با هاوربرد، مزایای بسیار بیشتری نسبت به سرگرمی به دست می آورید.در اینجا سه مزیت غیرمنتظره هاوربرد که ممکن است به آنها فکر نکرده باشید آورده شده است.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...