پشتیبانی 09356040365

مقالات

در صفحه مقالات سعی بر آگاهی بخشی و بالابردن سطح سواد جامعه ورزشی میباشد

گروه ورزشی اسپرت رول با سالها حضور در سطح اول بازار لوازم ورزشی در تلاش است تا اطلاعات کمتر ارایه شده توسط کارشناسان را برای شما به زبان ساده تر بیان کند

از اینکه با ما همراه هستید صمیمانه سپاسگذاریم

راهنمای خرید و انتخاب صندلی کمپینگ

راهنمای خرید و انتخاب صندلی کمپینگ

پس از یک ماجراجویی یک روزه در طول مسیر یا دور شدن از کمپ خود، به یک صندلی راحت برای استراحت  نیاز دارید. کمپینگ بدون شک یک فعالیت هیجان انگیز است، اما فعلا شما را خسته می کند. به همین دلیل است که برای بازیابی انرژی خود برای ماجراجویی بعدی نیاز به آرامش کمی دارید.
5 معیار کلیدی برای انتخاب چادر کمپینگ

5 معیار کلیدی برای انتخاب چادر کمپینگ

خرید چادر کوهنوردی و کمپینگ کار مهمی است. صدها گزینه چادر کمپینگ وجود دارد، چادر ها به سرعت گران می شوند و شما نمی خواهید در یک سفر کمپینگ با وسایل نامناسب گیر کنید. ما در اسپرت رول اینجا هستیم تا به آسانی هر چه بیشتر این فرآیند کمک کنیم. ما شما را با ویژگی‌های اصلی چادرهای کمپینگ آشنا می‌کنیم و تمام اطلاعات مورد نیاز برای آسان کردن انتخاب شما را در اختیارتان قرار میدهیم.
چگونه بهترین انتخاب عینک شنا را داشته باشیم

چگونه بهترین انتخاب عینک شنا را داشته باشیم

آیا اغلب تجربه کرده اید که بعد از یک جلسه شنا با چشمان خون آلود و قرمز راه بروید یا هنگام استفاده از عینک شنا خود در دریا احساس ناراحتی کرده اید؟ انتخاب عینک شنا بسیار مهم است. آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا زیر آب را به خوبی ببینید، بلکه از چشمان شما نیز محافظت می کنند. اما دانستن این نکته نیز مهم است که انواع مختلفی از عینک وجود دارد و بیشتر آنها برای اهداف خاصی هستند. پس چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟ آیا نمی دانید چگونه عینک شنا را انتخاب کنید؟
چرا پوشیدن لباس شنای مناسب مهم است؟

چرا پوشیدن لباس شنای مناسب مهم است؟

آیا تا به حال شده که بخواهید به شنا بروید اما لباس مناسب برای آن به همراه نداشته باشید؟ البته، ممکن است با خود بگویید: «من بدم نمی‌آید که لباس‌های معمولی‌ام را خیس کنم».لباس شنا به طور خاص برای آب طراحی شده است تا شما را سنگین نکند، در برابر محو شدن در برابر مواد شیمیایی و نور خورشید مقاومت کند و از آسیب رساندن به دیگران در آب جلوگیری کند.به خواندن ادامه دهید تا در مورد اینکه چرا استفاده از لباس شنا مناسب مهم است، از چه چیزی ساخته شده است.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...