ارسال سريع به سراسر كشور
پشتیبانی 09121933405

مقالات

در صفحه مقالات سعی بر آگاهی بخشی و بالابردن سطح سواد جامعه ورزشی میباشد

گروه ورزشی اسپرت رول با سالها حضور در سطح اول بازار لوازم ورزشی در تلاش است تا اطلاعات کمتر ارایه شده توسط کارشناسان را برای شما به زبان ساده تر بیان کند

از اینکه با ما همراه هستید صمیمانه سپاسگذاریم

چند نوع اسکیت داریم؟  |  اسپرت رول

چند نوع اسکیت داریم؟ | اسپرت رول

در هر کشوری تعدادی از علاقمندان به اسکیت سواری وجود دارد که جدا از خطرات زیادی که ممکن است در این مسیر وجود داشته باشد، اسکیت رانی میکنند. صنعت ساخت اسکیت ها صنعت گسترده و چند میلیون دلاری است که صد برند در آن فعالیت میکنند. اسکیت سواری در گذشته به عنوان یک تفریح بود اما الان هر ساله مسابقات هیجان انگیزی در زمینه این ورزش جذاب برگزار میشود.
 
اگر از علاقمندان به اسکیت سواری باشید حتما برای شما سوال شده که چند نوع اسکیت داریم و از بین انواع اسکیت ها کدوم نوع اسکیت برای من مناسب است؟ در این مقاله برای پاسخ به این سوال که چند نوع اسکیت داریم، انواع اسکیت هایی که وجود دارند را بررسی میکنیم و شما براساس علاقه و سلیقه ای که دارید میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید و به ورزش بپردازید. اما باید در نظر گرفت که با وجود ابداعات جدید، این سوال که چند نوع اسکیت داریم، شاید نسبت به گذشته از اهمیت کمتری برخوردار باشد و مهمتر از آن این سوال که کدام اسکیت برای من مناسب تر است از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.
انجام انواع حرکات پس از خرید اسکیت کفشی

انجام انواع حرکات پس از خرید اسکیت کفشی

آیا شما هم به دنبال یادگیری انجام انواع حرکات پس از خرید اسکیت کفشی هستید؟ آیا یادگیری نحوه انجام انواع حرکات پس از خرید اسکیت کفشی دشوار است؟ زمان مورد نیاز برای یادگیری انجام انواع حرکات پس از خرید اسکیت کفشی چقدر است؟ اگر به دنبال پاسخی برای سوالات بالا هستید پیشنهاد میکنیم ادامه این مطلب را دنبال کنید.
چگونه اسکیت سواری کنیم؟

چگونه اسکیت سواری کنیم؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که اکثر کسانی که قصد شروع ورزش اسکیت را دارند این است که پس از خرید کفش اسکیت چگونه اسکیت سواری کنیم؟ منابع تصویری، صوتی، و تصویری متعددی وجود دارند تا به سوال "چگونه اسکیت سواری کنیم؟" پاسخ دهند. ما برای پاسخ به سوال شما مبنی بر چگونه اسکیت سواری کنیم، مطالب مهم و معتبری فراهم نمودیم.
اسکیت چه فوایدی دارد بررسی 0 تا 100 این موضوع با اسپرت رول

اسکیت چه فوایدی دارد بررسی 0 تا 100 این موضوع با اسپرت رول

اگر شما هم قصد و یا علاقه به شروع ورزش اسکیت دارید ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که اسکیت چه فوایدی دارد؟ جواب های متعددی برای پاسخ به این سوال که اسکیت چه فوایدی دارد وجود دارد؛ اما در این مطلب مهمترین و اصلی ترین جواب های سوال اسکیت چه فوایدی دارد را گرد آوری کردیم.

معرفی تولیدی ورزشی تیک اسپرت

تولیدی ورزشی تیک اسپرت در سال 1368 با ایده اشتغالزایی برای جوانان فعال در شهر تهران شروع به کار کرد. تنها سه سال زمان نیاز بود تا به یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان لباس ورزشی در سطح کشور شناخته شود. تولیدی تیک عمده محصولات خود را به کشورهای همسایه شمالی صادر میکند و توانسته است برای 100 خانوار به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد کند

10 برند برتر صنعت ورزش

به علت تنوع و گسترش رشته های ورزشی و نیاز ورزشکاران به تجهیزات و پوشاک متناسب با هر رشته و همچنین افزایش محبوبیت استایل اسپرت میان افراد عادی و در سنین مختلف، رقابت تنگاتنگی بین برندهای تولید کننده پوشاک ورزشی در تولید و عرضه محصولات با کیفیت و مورد پسند ورزشکاران و سایر طرفداران این سبک، ایجاد شده است.در این مقاله به معرفی 10 برند برتر و معروف تولید کننده پوشاک ورزشی می پردازیم.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...