پشتیبانی 09356040365

لباس تيم ملي جام جهانی 2022

کمی صبر کنید...

خريد لباس تیم های ملی حاضر در جام جهانی 2022 قطر در فروشگاه لباس تیم ملی اسپرت رول.

هميشه با شروع مسابقات جام جهانی علاقه مندان به فوتبال با لذت و دقت بیشتری بزرگترین دوره مسابقات فوتبال در بالاترین سطح را دنبال میکنند و علاقه مند به خرید لباس تیم ملی محبوب خود میشوند. فروشگاه اسپرت رول با افتخار ارزانترين قيمت لباس تيم هاي ملي با كيفيت اورجينال و اصلي را به بازار عرضه كرده است. لباس تیم ها در جام جهانی 2022 در طرح های جدید تولید میشوند و برای کمپانی های بزرگ تولید لباس مانند نایک و آدیداس و پوما رقابت برای بیشتر دیده شدن بالا میگیرد و سعی در تولید محصولات با کیفیت تر مناسب برای اب و هوای که استفاده میشود و از همه مهم تر نشون دادن فرهنگ ها و رنگ های هر کشور دست به طراحی میزنن به طور مثال لباس تیم ملی برزیل همواره به رنگ زرد قناری است و خرجکارها و ریزه کاریها به رنگ آبی و سبز میباشد و هر کشوری لباس ملی خود را میپوشد. لباس تیم ملی ایران با طراحی یوز ایرانی از محبوبترین لباسهای تیم های ملی در جام جهانی میباشد.

با هم جدول گروه بندي جام جهاني 2022 قطر را بررسي كنيم:

در گروه اول جام جهاني 2022، تيمهاي ملي قطر، اكوادور، سنگال و هلند حضور دارند.

لباس تيم ملي قطر به رنگ عنابي و تحت اسپانسرينگ نايكي هست. اولين حضور عنابي ها در جام جهاني به واسطه ميزباني جام جهاني براي علاقه مندان به فوتبال جذابيتهاي خاص خودش را دارد. هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي قطر در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس قطر اقدام كنيد.

1-2. لباس تيم ملي اكوادور به رنگ زرد ميباشد و توسط شركت marathon طراحي شده است اكوادور از تيم هاي سر سخت آمريكاي جنوبي هست و اميدوار به صعود از گروه اول اين رقابتهاست. هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي اكوادور در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول اكوادور اقدام كنيد

1-3.لباس تيم ملي سنگال براي جام جهاني 2022 به رنگ سفيد هست و لباس دوم سنگال براي اين رقابتها به رنگ سبز توسط برند پوما طراحي شده است هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي سنگال در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس سنگال اقدام كنيد.

1-4.لباس هلند مثل همه ادوار جام جهاني به رنگ نارنجي هست و توسط شركت نايكي طراحي شده حضور ستاره هاي جوان و با تجربه هميشه از تيمهاي پرطرفدار جام جهاني قطر هست. هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي هلند در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول هلند اقدام كنيد.

اما جذابترين گروه جام جهاني 2022قطر از نظر سياسي و فوتبالي بدون شك گروه دوم مسابقات هست كه تيمهاي ملي ايران، آمريكا، انگليس و ولز هم گروه هستند كه به جز جذابيتهاي فوتبالي شاهد تقابل تيم هاي ملي آمريكا و ايران بعد از 24 سال هستيم.از اتفاقات جالب گروه دوم ميتوان به رنگ لباسهاي سفيد هر چهار تيم حاضر در گروه دوم اشاره كرد.

2-1.لباس تيم ملي انگليس مثله همه ادوار جام جهاني به رنگ سفيد هست و توسط شركت نايكي طراحي شده حضور ستاره هاي جوان و با تجربه هميشه از تيمهاي پرطرفدار در جام جهاني قطر هست.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي انگليس در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس انگليس در جام جهاني 2020 اقدام كنيد.

2-2.لباس ايران براي جام جهاني 2022 توسط توليدي ايراني مجيد به صورت رايگان در اختيار تيم ملي قرار خواهد گرفت. با توجه به نزديكي محل برگزاري بازيها براي ايرانيان خريد لباس تيم ملي ايران جذابتر هم ميشه. اسپرت رول تضمين ارزانترين قيمت لباس تيم ملي ايران را ميكند تا خريدي اسان و سريع و با كيفيتي را تجربه كنيد.


2-3.لباس تيم ملي آمريكا در جام جهاني 2022 به رنگ سفيد هست و توسط شركت نايكي طراحي شده طرح ساده و شيك لباس آمريكا در جامجهاني 2022 ميتواند به يكي از پرفروشترين لباسهاي تيم هاي ملي حاضر در جام جهاني قطر خواهد بود.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي آمريكا در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي آمريكا اقدام كنيد.

2-4.لباس تيم ملي ولز نيز مثله همه تيمهاي حاضر در گروه دوم جام جهاني قطر به رنگ سفيد هست

لباس تيم هاي گروه سوم جام جهاني 2022

1. تيم ملي آر‍‍ژانتين: لباس آرژانتین برای جام جهانی 2022 مثله همه لباسهاي آرژانتين راه راه سفيد و آبي است لباس تیم ملی آرژانتین از طراحی راه‌ راه پهن به رنگ آبی آسمانی و سفید بهره برده و دور یقه، سر آستین و طراحی روی سرشانه نیز همگی به رنگ مشکی هستند بايد ببينيم مسي ميتونه با اين لباس زيبا آخرين افتخار فوتبالي خودشو كه قهرماني با لباس آرژانتين كسب كنه و ويترين جوايزشو تكميل كنه يا نه؟ لباس دوم آرژانتين در جام جهاني 2022 به رنگ بنفش هست و از طرح خورشيد وماه الهام گرفته و با يقه هفت شكل خود لباس قشنگي از اب در اومده. هم اكنون ميتوانيد براي خريد لباس آرژانتين اصلي با ارزانترين قيمت از فروشگاه اسپرت رول خريد كنيد

2.عربستان سعودي: لباس عربستان در جام جهاني 2022 به رنگ سبز هست و توسط شركت نايكي طراحي شده هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي عربستان در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول عربستان اقدام كنيد.

3.مكزيك: لباس تيم ملي مكزيك در جام جهاني 2022 توسط كمپاني آديداس به رنگ سبز رونمايي شده كه روي سينه هشتي هاي خورشيدي نقش بسته هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي مكزيك در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول مكزيك اقدام كنيد.

4.لهستان: لباس لهستان در جام جهاني 2022 به رنگ سفيد و سرشانه هاي از طرح طوسي رنگ طراحي شده توسط برند نايكي است و لباس دوم تيم ملي لهستان قرمز رنگ با سر استين هاي سفيد است هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي لهستان در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول لهستان اقدام كنيد.

گروه چهارم رقابتهای جام جهانی 2022

1.فرانسه: لباس تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2022 با رنگ سرمه ای است و آدیداس تولید کننده لباس فرانسه 2022 است

2. استرالیا

3.دانمارک 

4.تونس

  

رونمایی رسمی لباس تیم ملی برزیل در جام جهانی 2022 قطر توسط نایک

 لباس اول تیم ملی برزیل در زمینه به رنگ زرد نسبتا روشن همراه با یک پترن پلنگی که احتمالا در نسخه اصلی تیم به شکل بافت تنفسی در سرتاسر پیراهن کار شده ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ سبز با حاشیه آبی است و لوگوی نایک نیز در حالی که انتظار می رفت سبز باشد این بار به رنگ آبی است.نایکی به زیبایی خاصی با کنارهم قراردادن رنگها و دقت به ریزه کاریها لباس تیم ملی برزیل برای جام جهانی 2022 قطر طراحی کرده است

ترکیب پرچم برزیل به شکلی خلاقانه در لایه آستر یقه دکمه ای پیراهن پیاده سازی شده و شورت آبی و جوراب سفید با جزئیات سبز و آبی ترکیب لباس اول برزیل در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.

اسپرت رول پخش کننده لباس تیم ملی برزیل اصلی در ایران با ارزانترین قیمت لباس برزیل 2022 قطر میباشد.

خبر جدید در مورد لباس تيم ملی ایران اینکه فدراسیون فوتبال برای تامین لباس تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ با برند مجید به توافق نهایی رسید.

قرارداد جدید به مدت سه سال معتبر خواهد بود و کلیه تیم های ملی فوتبال مردان و زنان، فوتسال و فوتبال ساحلی را شامل می شود. با این تفاسیر تیم ملی ایران در دو تورنمنت مهم پیش رو یعنی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ با لباس های مجید مقابل حریفان صف آرایی خواهد کرد. به امید طراحی لباس باکیفیت در خور و شان تیم ملی ایران از گروه تولیدی مجید برای تیم ملی ایران در جام جهانی قطر باشیم

 اولین تصاویر غیر رسمی از لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال اسپانیا برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر منتشر شد.

لباس تيم ملي اسپانیا در جام جهانی 2022 زمینه به رنگ قرمز همراه با سه خط سرمه ای بر روی شانه ارائه شده است. لوگوی جدید فدراسیون فوتبال اسپانیا و همچنین لوگوی آدیداس در فرم جدید در محل معمول خود نقش بسته اند و یقه نیز به صورت هفتی به رنگ سرمه ای با نوار قرمز و زرد برگرفته از پرچم کشور اسپانیا است.


طرح لباس دوم تیم ملی اسپانیا 2022 اگر همین طرح بماند به احتمال زیاد لقب زشت ترین لباس تیمهای ملی حاضر در جام جهانی 2022 قطر را به خود اختصاص خواهد داد

دسته‌بندی