پشتیبانی 09356040365

لباس تيم ملي جام جهانی 2022

کمی صبر کنید...

خريد لباس تیم های ملی حاضر در جام جهانی 2022 قطر در فروشگاه لباس تیم ملی اسپرت رول.

هميشه با شروع مسابقات جام جهانی علاقه مندان به فوتبال با لذت و دقت بیشتری بزرگترین دوره مسابقات فوتبال در بالاترین سطح را دنبال میکنند و علاقه مند به خرید لباس تیم ملی محبوب خود میشوند. فروشگاه اسپرت رول با افتخار ارزانترين قيمت لباس تيم هاي ملي با كيفيت اورجينال و اصلي را به بازار عرضه كرده است. لباس تیم ها در جام جهانی 2022 در طرح های جدید تولید میشوند و برای کمپانی های بزرگ تولید لباس مانند نایک و آدیداس و پوما رقابت برای بیشتر دیده شدن بالا میگیرد و سعی در تولید محصولات با کیفیت تر مناسب برای اب و هوای که استفاده میشود و از همه مهم تر نشون دادن فرهنگ ها و رنگ های هر کشور دست به طراحی میزنن به طور مثال لباس تیم ملی برزیل همواره به رنگ زرد قناری است و خرجکارها و ریزه کاریها به رنگ آبی و سبز میباشد و هر کشوری لباس ملی خود را میپوشد. لباس تیم ملی ایران با طراحی یوز ایرانی از محبوبترین لباسهای تیم های ملی در جام جهانی میباشد.

با هم جدول گروه بندي جام جهاني 2022 قطر را بررسي كنيم:

در گروه اول جام جهاني 2022، تيمهاي ملي قطر، اكوادور، سنگال و هلند حضور دارند.

1-1.لباس تيم ملي قطر به رنگ عنابي و تحت اسپانسرينگ نايكي هست. اولين حضور عنابي ها در جام جهاني به واسطه ميزباني جام جهاني براي علاقه مندان به فوتبال جذابيتهاي خاص خودش را دارد. هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي قطر در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس قطر اقدام كنيد.

1-2. لباس تيم ملي اكوادور به رنگ زرد ميباشد و توسط شركت marathon طراحي شده است اكوادور از تيم هاي سر سخت آمريكاي جنوبي هست و اميدوار به صعود از گروه اول اين رقابتهاست. هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي اكوادور در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول اكوادور اقدام كنيد

1-3.لباس تيم ملي سنگال براي جام جهاني 2022 به رنگ سفيد هست و لباس دوم سنگال براي اين رقابتها به رنگ سبز توسط برند پوما طراحي شده است هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي سنگال در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس سنگال اقدام كنيد.

1-4.لباس هلند مثل همه ادوار جام جهاني به رنگ نارنجي هست و توسط شركت نايكي طراحي شده حضور ستاره هاي جوان و با تجربه هميشه از تيمهاي پرطرفدار جام جهاني قطر هست. هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي هلند در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول هلند اقدام كنيد.

در گروه دوم جام جهاني 2022  تيمهاي ملي انگلیس، ایران، آمریکا و ولز حضور دارند.

اما جذابترين گروه جام جهاني 2022قطر از نظر سياسي و فوتبالي بدون شك گروه دوم مسابقات هست كه تيمهاي ملي ايران، آمريكا، انگليس و ولز هم گروه هستند كه به جز جذابيتهاي فوتبالي شاهد تقابل تيم هاي ملي آمريكا و ايران بعد از 24 سال هستيم.از اتفاقات جالب گروه دوم ميتوان به رنگ لباسهاي سفيد هر چهار تيم حاضر در گروه دوم اشاره كرد.

2-1.لباس تيم ملي انگليس مثل همه ادوار جام جهاني به رنگ سفيد هست و توسط شركت نايكي طراحي شده حضور ستاره هاي جوان و با تجربه هميشه از تيمهاي پرطرفدار در جام جهاني قطر هست.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي انگليس در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس انگليس در جام جهاني 2022 اقدام كنيد.

2-2.تیم ملی ایران: لباس ايران براي جام جهاني 2022 توسط توليدي ايراني مجيد به صورت رايگان در اختيار تيم ملي قرار خواهد گرفت. با توجه به نزديكي محل برگزاري بازيها براي ايرانيان خريد لباس تيم ملي ايران جذابتر هم ميشه. اسپرت رول تضمين ارزانترين قيمت لباس تيم ملي ايران را ميكند تا خريدي اسان و سريع و با كيفيتي را تجربه كنيد.

2-3.لباس تيم ملي آمريكا در جام جهاني 2022 به رنگ سفيد هست و توسط شركت نايكي طراحي شده طرح ساده و شيك لباس آمريكا در جامجهاني 2022 ميتواند به يكي از پرفروشترين لباسهاي تيم هاي ملي حاضر در جام جهاني قطر خواهد بود.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي آمريكا در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي آمريكا اقدام كنيد.

2-4.تیم ملی ولز: لباس تيم ملی ولز در جام جهانی 2022 قطر نيز  در زمینه به رنگ قرمز همراه با رگه های محو مورب در سطح پیراهن ارائه شده است. سه خط روی شانه سفید و نوار پهلو و زیرین سبز کار شده و در حاشیه یقه نیز خط باریک سبز و سفید به چشم می خورد.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي ولز در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي ولز اقدام كنيد.

لباس تيم هاي گروه سوم جام جهاني 2022

3-1. تيم ملی آر‍‍ژانتين: لباس آرژانتین برای جام جهانی 2022 مثله همه لباسهاي آرژانتين راه راه سفيد و آبي است لباس تیم ملی آرژانتین از طراحی راه‌ راه پهن به رنگ آبی آسمانی و سفید بهره برده و دور یقه، سر آستین و طراحی روی سرشانه نیز همگی به رنگ مشکی هستند بايد ببينيم مسي ميتونه با اين لباس زيبا آخرين افتخار فوتبالي خودشو كه قهرماني با لباس آرژانتين كسب كنه و ويترين جوايزشو تكميل كنه يا نه؟ لباس دوم آرژانتين در جام جهاني 2022 به رنگ بنفش هست و از طرح خورشيد وماه الهام گرفته و با يقه هفت شكل خود لباس قشنگي از اب در اومده. هم اكنون ميتوانيد براي خريد لباس آرژانتين اصلي با ارزانترين قيمت از فروشگاه اسپرت رول خريد كنيد

3-2.تیم ملی عربستان سعودی: لباس عربستان در جام جهاني 2022 به رنگ سبز هست و توسط شركت نايكي طراحي شده هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي عربستان در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول عربستان اقدام كنيد.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي عربستان در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي عربستان اقدام كنيد.

3-3.تیم ملی مكزيك: لباس تيم ملي مكزيك در جام جهاني 2022 توسط كمپاني آديداس به رنگ سبز رونمايي شده كه روي سينه هشتي هاي خورشيدي نقش بسته هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي مكزيك در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول مكزيك اقدام كنيد.

3-4.تیم ملی لهستان: لباس لهستان در جام جهاني 2022 به رنگ سفيد و سرشانه هاي از طرح طوسي رنگ طراحي شده توسط برند نايكي است و لباس دوم تيم ملي لهستان قرمز رنگ با سر استين هاي سفيد است هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي لهستان در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس اول لهستان اقدام كنيد.

گروه چهارم رقابتهای جام جهانی 2022

4-1.تیم ملی فرانسه: لباس تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2022 با رنگ سرمه ای است و آدیداس تولید کننده لباس فرانسه 2022 است

پیراهن در زمینه به رنگ آبی تیره/سرمه ای همراه با بافت تنفسی نایک در دل پارچه ارائه خواهد شد. لوگوی خروس فدراسیون فوتبال فرانسه و نایک به نشانه قهرمانی فراسنه در دوره گذشته جام جهانی طلایی هستند و یک پترن متشکل از چیدمان برگ ها نیز در فضای یقه و نوار لبه آستین پیاده سازی شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي فرانسه در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي فرانسه اقدام كنيد.

4-2.تیم ملی استرالیا:پیراهن اول جدید تیم ملی استرالیا در جام جهانی 2022 قطر با یک گرافیک افکت اسپری در سایه زرد سیر و روشن در محدوده بدنه اصلی و لکه هایی با همین دو رنگ در محدوده شانه ها ارائه شده که با جزئیات سبز در قالب لوگوها، نوار لبه آستین و بخش پشتی یقه و ستاره هفت پر در پشت یقه کامل می شود.شورت سبز و جوراب سفید ترکیب لباس اول تیم ملی استرالیا در جام جهانی 2022 قطر را کامل می کند.

4-3.تیم ملی دانمارک:لباس جدید تیم ملی دانمارک برای جام جهانی 2022 قطر با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای گرافیکی محو در محدوده بالای پهلو و پایین آستین ها الهام گرفته از لباس دانمارک در سال ۱۹۹۲ ارائه شده است. لوگوی فدراسیون فوتبال و هومل نیز تک رنگ قرمز و هم رنگ با زمینه درج شده تا به سادگی لباس بیش از پیش بیافزاید.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي دانمارک در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي دانمارک در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

4-4.تیم ملی تونس:لباس جدید تیم ملی تونس برای جام جهانی 2022 قطر با حفظ قالب دوخت ثابت لباس ها کاپا در زمینه به رنگ قرمز همراه با طرحی برگرفته از نمادهای امپراتوری باستانی کارتاژ و زره شخصیت تاریخی آن هانیبال به صورت محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي تونس در فروشگاه اسپرت رول با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي تونس در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

  

لباس تيم های گروه پنجم جام جهانی 2022

5-1.تیم ملی اسپانیا: لباس تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2022 قطر به عنوان اولین لباسی که با لوگوی جدید تیم های ملی اسپانیا عرضه شده، با طرحی ساده در زمینه یکدست قرمز همراه با جزئیات زرد در قالب یقه و نوار جلوی یقه و نوار کوتاه در پایین کناره پیراهن ارائه شده است.لوگوی جدید تیم ملی اسپانیا به همراه یک ستاره در بالای آن به نشانه قهرمانی فوتبال اسپانیا در جام جهانی 2010 در محل معمول نشان تیم و لوگوی جوما نیز در سمت مقابل همگی به رنگ زرد درج شده اند.جنس پارچه این لباس ها از پلی استر ژاکارد است و در نواحی که تعریق بدن بیشتر است برای ایجاد قابلیت تنفس بهتر از پارچه اینترلاک و مش استفاده شده است. برای یقه و سر آستین نیز از پارچه با جنس مشابه بدنه اصلی بهره برده شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي اسپانیا در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي اسپانیا در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.


5-2.تیم ملی کاستاریکا: لباس جدید تیم ملی کاستاریکا برای جام جهانی 2022 در زمینه یکدست به رنگ قرمز همراه با نوار لبه آستین آبی و جزئیات سفید در قالب بخش جلویی یقه ارائه شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي کاستاریکا در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي کاستاریکا در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

5-3.تیم ملی آلمان: لباس جدید تیم ملی آلمان برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه عمدتا سفید همراه با یک نوار مشکی پهن در مرکز ارائه شده است. جزئیات مشکی علاوه بر این در قالب سه خط روی شانه و نوار لبه آستین نمود پیدا کرده و یقه و نوار پهلو که تا لبه پشتی پیراهن امتداد دارد نیز برگرفته از رنگ های پرچم آلمان ترکیبی از مشکی و قرمز و طلایی است.لوگوی آدیداس و اتحادیه فوتبال آلمان با ترکیب طلایی درخشان در مرکز سینه نقش بسته و نام کشور آلمان “DEUTSCHLAND” نیز در پشت یقه نوشته شده است. یک شورت مشکی و یک شورت جایگزین سفید به همراه جوراب سفید ترکیب لباس تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را کامل می کند.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي آلمان در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملي آلمان در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

5-4.تیم ملی ژاپن: لباس جدید تیم ملی ژاپن برای جام جهانی 2022 قطر به رسم همیشه در زمینه به رنگ آبی همراه با یک پترن گرافیکی در قسمت جلو و محدوده آستین ها متشکل از خطوط سفید و آبی که تصاویر دست سازهای اریگامی را ترسیم می کند ارائه شده است.یقه و محدوده پشت پیراهن یکدست به رنگ آبی تیره و بخش پشتی پهلوها و همچنین سه خط روی شانه سفید است. جزئیات قرمز در قسمت پشتی یقه و نوار قرمز پهلو که تا لبه پشتی امتداد دارد نمود پیدا کرده و پرچم کشور ژاپن نیز این بار بر خلاف گذشته که در اطراف لوگوی فدراسیون و یا آستین ها دیده می شد به پشت یقه منتقل شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي ژاپن در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی ژاپن در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.


لباس تيم های گروه ششم جام جهانی 2022

6-1.تیم ملی بلژیک: لباس جدید تیم ملی بلژیک برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه به رنگ قرمز و در محدوده یقه و آستین ها مشکی است. یک تصویر گرافیکی از شعله آتیش بر روی دو آستین از مواردی است که ایجاد تمایز کرده است که احتمالا به لقب تیم ملی زنان بلژیک “شعله های سرخ” اشاره دارد.سه خط روی شانه قرمز و نوار پهلو و لبه پشتی نیز مشکی است. شورت مشکی با جزئیات قرمز به همراه جوراب قرمز و مشکی با طرح آتش مشابه آستین ها ترکیب لباس اول بلژیک در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملي بلژیک در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی بلژیک در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

پیراهن دوم تیم ملی بلژیک نیز با ظاهری خاص در زمینه سفید همراه با جزئیات رنگارنگ که علاوه بر نوار لبه آستین، نوار پهلو و حاشیه یقه در دل لوگوی فدراسیون فوتبال بلژیک و آدیداس نیز نمود پیدا کرده ارائه شده است.شورت و جوراب سفید با جزئیات و لوگوهای رنگارنگ در حالی ترکیب لباس دوم بلژیک در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند که یک شورت جایگزین که سرتاسر آن با طرح رنگارنگ مشابه جزئیات لباس پوشانده شده نیز از سوی آدیداس ارائه شده که احتمالا صرفا مختص عرضه هواداری است و در مسابقات رسمی بلژیک مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

6-2.تیم ملی کانادا: لباس تیم ملی کانادا برای جام جهانی 2022 قطر با طرح بسیار ساده از بین لباس های تیمی آماده نایک سری VaporKnit III در زمینه یکدست به رنگ قرمز، در محدوده آستین ها اندکی روشن تر با پترن بافت تنفسی نایک به همراه نوار نارنجی درخشان در محدوده پهلو ارائه شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی کانادا در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی کانادا در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

لباس دوم نیز با طرح مشابه لباس اول در زمینه یکدست سفید و بدون هیچگونه علائم رنگی در سطح لباس ارائه شده به گونه ای که تنها عناصر غیر سفید لباس دوم تیم ملی کانادا لوگوی فدراسیون و نایک است.

6-3.تیم ملی مراکش: لباس جدید تیم ملی مراکش برای جام جهانی 2022 قطر به نوعی بازآفرینی لباس سوم این تیم در جام جهانی ۱۹۹۸ است که در زمینه به رنگ قرمز  همراه با نوار سبز رنگ با حاشیه سفید که در محدوده لوگوی پوما در مرکز سینه برش خورده ارائه شده است.یقه و نوار لبه آستین به رنگ سبز کار شده و نام کشور “المغرب” نیز در پشت یقه نقش بسته است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی مراکش در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی مراکش در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

لباس دوم تیم ملی مراکش در زمینه سفید همراه با ترسیم نقوش معماری سنتی مراکش در قالب یک فضای چند ضلعی در مرکز پیراهن ارائه شده است. ترسیم در قسمت بالایی به لوگوی فدراسیون فوتبال مراکش ختم می شود و لوگو نوشته پوما نیز در بالای آن خودنمایی می کند.یقه و نوار لبه آستین سبز و قرمز کار شده و نام کشور “المغرب” نیز در پشت یقه نوشته شده است.

6-4.تیم ملی کرواسی: لباس جدید تیم ملی کرواسی برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه عمدتا سفید همراه با قالب شطرنجی قرمز به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است. لوگوی فدراسیون فوتبال کرواسی در مرکز سینه و لوگوی آبی رنگ نایک نیز در زیر آن خودنمایی می کند.شورت و جوراب سفید با الگوی شطرنجی قرمز بر روی جوراب چپ ترکیب لباس اول کرواسی در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی کرواسی در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی کرواسی در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

لباس تيم های گروه هفتم جام جهانی 2022

7-1.تیم ملی برزیل: پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ زرد نسبتا روشن همراه با یک پترن پلنگی که احتمالا در نسخه اصلی تیم به شکل بافت تنفسی در سرتاسر پیراهن کار شده ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین به رنگ سبز با حاشیه آبی است و لوگوی نایک نیز در حالی که انتظار می رفت سبز باشد این بار به رنگ آبی است.ترکیب پرچم برزیل به شکلی خلاقانه در لایه آستر یقه دکمه ای پیراهن پیاده سازی شده و شورت آبی و جوراب سفید با جزئیات سبز و آبی ترکیب لباس اول برزیل در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی برزیل در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی برزیل در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

7-2.تیم ملی صربستان: لباس تیم ملی صربستان برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک پترن محو متشکل از تکرار نماد صلیب برگرفته از نشان ملی این کشور ارائه شده است. نام کشور “SERBIA” در پشت یقه نوشته شده و جزئیات طلایی در قالب نوار لبه آستین، بخش جلو و پشت یقه و همچنین لوگوی کلاسیک پوما نمود پیدا کرده است.شورت و جوراب قرمز با جزئیات طلایی ترکیب لباس اول صربستان در جام جهانی ۲۰۲۲ را کامل می کند.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی صربستان در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی صربستان در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

7-3.تیم ملی سوئیس: لباس جدید تیم ملی سوئیس برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه به رنگ قرمز همراه با خطوط سفید موازی با ضخامت نزولی در قسمت جلوی شانه ارائه شده است. جزئیات سفید علاوه بر این در لبه یقه نیز به چشم می خورد و نام کشور “suisse” نیز در پشت یقه نقش بسته است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی صربستان در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی صربستان در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی سوئیس در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی سوئیس در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

7-4.تیم ملی کامرون: لباس جدید تیم ملی کامرون برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه به رنگ سبز همراه با رگه های محو برگرفته از چنگال شیر در دل پارچه متاثر از لقب تیم ملی کامرون(شیرهای رام نشدنی) ارائه شده است. سه رنگ پرچم کامرون نیز در قالب سه نوار سبز و قرمز و زرد بر روی سرشانه چپ پیراهن خودنمایی می کند.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی کامرون در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی کامرون در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

های گروه هشتم جام جهانی 2022

8-1.تیم ملی پرتغال: لباس تیم ملی پرتغال برای جام جهانی 2022 قطر با ترکیبی متفاوت نسبت به قبل برای اولین بار به صورت نیم قرمز و نیم سبز ارائه شده که این دو فضای رنگی به شکل مورب از یکدیگر تفکیک شده اند. لوگوی نایک نیز به رنگ زرد خواهد بود.البته ترکیب جدید لباس پرتغال چندان مورد استقبال قرار نگرفته، هر چند استفاده از پترن هایی که جانی به لباس بدمد می توانست از نظرات منفی پیرامون آن بکاهد اما نایک یک انتخاب پر ریسک را برای ترکیب دو رنگ قرمز و سبز به جان خریده و لباس جدید پرتغال احتمالا تمام جزئیات خود را مدیون بافت تنفسی پارچه خواهد بود.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی پرتغال در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

8-2.تیم ملی غنا: لباس جدید تیم ملی غنا برای جام جهانی 2022 قطر با ترکیبی بسیار ساده در زمینه سفید همراه با رنگ های پرچم غنا در قالب نوار لبه آستین ارائه شده است. یک نوار زرد باریک نیز در جلوی یقه کار شده که کمک خاصی به کاهش میزان سادگی لباس جدید غنا نکرده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی غنا در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی غنا در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

8-3.تیم ملی اروگوئه: لباس جدید تیم ملی اروگوئه برای جام جهانی 2022 قطر با ترکیب بسیار ساده و کلاسیک در زمینه یکدست به رنگ آبی روشن همراه با یقه و نوار لبه آستین سفید ارائه شده است. لقب تیم ملی اروگوئه “LA CELESTE” نیز در قالب یک تگ در پشت یقه درج شده است.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی اروگوئه در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی اروگوئه در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.

8-4.تیم ملی کره جنوبی: لباس جدید تیم ملی کره جنوبی برای جام جهانی 2022 قطر در زمینه به رنگ قرمز روشن که به عنوان یکی از رنگ های شاخص لباس های تاریخ تیم ملی کره شناخته می شود ارائه شده است. رگه های گرافیکی محو که احتمالا از ببر، نماد هویتی تیم کره جنوبی الهام گرفته شده در محدوده شانه و آستین ها به چشم می خورد.هم اكنون ميتوانيد جهت خريد لباس تيم ملی کره جنوبی در فروشگاه اسپرت رول با اسم و شماره دلخواهتان با ارزانترين قيمت لباس تيم ملی کره جنوبی در جام جهانی 2022 قطر اقدام كنيد.