پشتیبانی 09356040365

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اسپرت رول


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اسپرت رول به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت sportroll.ir هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خرید از فروشگاه اسپرت رول به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت sportroll.ir است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هرزمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اسپرت رول منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج،رویه‏‌ها و سرویس‏‌های sportroll.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنیدکه استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اقدام کند.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اسپرت رول استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد،شما موافقت می‌‏کنید sportroll به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی،سرویس پیام کوتاه وسایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند،تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است وتمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اسپرت رول به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

اسپورت رول متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر وامن‏‌تر شدن استفاده شما ازسایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت sportroll.ir شما رضایت خود را از این سیاست نشانمی‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات اسپرت رول، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، مواردقابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط اسپرت رول جزئی از اموال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار sportroll.ir است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اسپرترول محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده  و علائم تجاری ثبتشده نیز در انحصار فروشگاه اسپرت رول است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری واستفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت sportroll.ir و یا هر یک از خدمات و یامطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوریداده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه اسپرت رول محفوظ است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی sportroll.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده  در سایت،با شما تماس نمی‌‏گیریم. فروشگاه اسپرت رول هیچگونه سایت اینترنتی باآدرسی غیراز sportroll.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messengerیا MSN Messenger و غیره ندارد وهیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکرشده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روزشنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی درایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده یک روزکاری پس از ثبت سفارش و یا یک روز کاری پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده  در سایت  

sportroll.ir به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه  و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اسپرت رول همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، درصورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اسپرت رول به پایان برسد، حتی پس ازاقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش ویااسترداد وجه سفارش برای اسپرت رول محفوظ است ویا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری راجایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری،  مبلغ پرداخت شده طی  ۲۴ الی ۴۸ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– فروشگاه اسپرت رول مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده  قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای اسپرت رول محفوظ است.

– درصورت بروزهرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود درسایت، حق بلااثر نمودن سفارش وخرید انجام شده توسط مشتری،برای فروشگاه اسپرت رول محفوظ است. اسپرت رول در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید ومشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طورکامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس وتلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اسپرت رول همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود درسراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هریک از شرکت‌‏های حمل و نقل به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و sportroll.ir تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید درعرض ۲۴ ساعت کاری پس ازتحویل سفارش به فروشگاه اسپرت رول اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش اسپرت رول ارسال شود.

 

© کلیه محتویات سایت sportroll.ir شامل قانون حق کپی رایت میباشد و شرعا و عرفا استفاده از محتوای تولید شده توسط اسپرت رول صحیح نمیباشد.