1. خوش بگذرانید، معاشرت کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید
داشتن وسیله نقلیه شخصی برای بچه ها به معنای سرگرمی زیاد است. زیرا، آنها به ساحل می روند، با اسکوتر پارک می کنند تا بازی کنند و با همسایه ها، دوستان و همکلاسی های همسن خود وقت بگذرانند. همچنین آنها بین خود به رقابت می پردازند. اسکوتر بازی کردن یک راه بسیار آسان برای دوستیابی و معاشرت با دوستان قدیمی است. علاوه بر این، به ایجاد یک گروه یا جامعه در میان آنها کمک می کند. علاوه بر این، بچه ها شبکه های اجتماعی را یاد می گیرند. همچنین، بچه ها می توانند شخصیت یکدیگر را یاد بگیرند. اسکوتر سواری می تواند برای والدین نیز سرگرم کننده باشد، در حالی که آنها به فرزندان خود اسکوتر سواری را آموزش می دهند. همچنین والدین می توانند اوقات خوشی را در کنار فرزند خود سپری کنند.

2. افزایش اعتماد به نفس
آیا تا به حال متوجه شده اید که بچه ها وقتی کار مسئولانه ای به آنها می دهید بیشتر هیجان زده و خوشحال می شوند؟ همچنین، زمانی شادتر شوید که آنها بتوانند این کار را با موفقیت انجام دهند. سوارکاری مسئولیت بزرگی برای آنهاست. زیرا آنها باید با احتیاط بیشتری رانندگی کنند و از اسکوتر خود استفاده کنند تا دلیلی برای صدمه زدن به خود یا افراد دیگر نباشد. این به افزایش سطح اعتماد به نفس آنها کمک می کند. همچنین، به آنها استقلال و فرصتی برای بیرون رفتن می دهد که توانایی حرکت با اطمینان از خانه را ایجاد می کند.

3. کسب مهارت مکانیکی
بچه هایی که اسکوتر مخصوص بچه ها دارند می توانند مهارت مهندسی او را توسعه دهند که به آنها کمک می کند تا قسمت های مختلف اسکوتر را کار کنند. اسکوتر سواری برای بچه ها یک سرگرمی عالی است، اما زمانی که آنها عملکرد فنی و مکانیکی وسیله نقلیه را یاد می گیرند برای آنها سرگرم کننده تر است زیرا بچه ها کنجکاو هستند چیزهای جدید یاد بگیرند. علاوه بر این، آنها سفارشی سازی و عملکرد پیشرفته آن را یاد می گیرند. بنابراین، آنها می توانند مهارت مکانیکی خود را افزایش دهند. همچنین این مهارت ها در آینده و شغل آنها تأثیر می گذارد. اسکوتر سواری علاقه کودکان را به ورزش های دیگر مانند اسکیت، اسکیت برد، اسکی، موج سواری و غیره افزایش می دهد.
در صورتی که علاقه مند هستید اسکیت های بچه گانه ما را مشاهده کنید روی لینک کلیک کنید.

https://sportroll.ir/skate/kids-skate
4. دانش ترافیک را به دست آورید
کودکان مجاز به سوار شدن بر وسیله نقلیه شخصی خود در جاده ها و بزرگراه ها نیستند. اما، اسکوتر سواری قوانین اساسی ترافیک را به آنها می آموزد که آنها به شدت با علاقه از آنها پیروی می کنند. این در آینده زمانی که آنها سوار ماشین یا دوچرخه می شوند بسیار مفید خواهد بود.

5. عملکرد بدن را ارتقا می دهد
اسکوتر متابولیسم را تقویت می کند، گردش خون را افزایش می دهد، عملکرد قلبی ریوی را تقویت می کند و غیره. وقتی بچه ها اسکوتر سوار می شوند، فعالیت ماهیچه ها به اکسیژن بیشتری نیاز دارد و مقدار زیادی دی اکسید کربن آزاد می کند. همچنین اندام های تنفسی باید بیشتر کار کنند که برای اندام تنفسی مفید است و از بیماری های مختلف تنفسی جلوگیری می کند.

6. افزایش قد
باعث افزایش قد کودکان می شود. همچنین، عملکرد هر اندام را بهبود می بخشد. علاوه بر این، بچه ها به سرعت رشد می کنند زیرا اسکوتر به رشد استخوان های بدن آنها کمک می کند زیرا تغذیه بیشتری از گردش خون دریافت می کنند. به خصوص رشد استخوان های بلند قابل توجه است. بنابراین، قد کودکان به سرعت افزایش می یابد.
7. فعال تر شوید
اسکوتر راه بسیار خوبی برای فعال نگه داشتن بچه های شما است زیرا آنها اوقات فعالی را با دوستان و همسایگان می گذرانند. همچنین باعث ایجاد علاقه به ورزش های دیگر می شود. این باعث می شود کودک شما اسپرت شود و به او اجازه تنبلی نمی دهد.

8. حرکت بیشتر با تلاش کمتر
اسکوتینگ به تلاش کمتری نسبت به دویدن نیاز دارد. بنابراین، آنها می توانند چیزهای زیادی را در اطراف خود با زمان و تلاش کمتر ببینند. همچنین، اسکوتر مخصوص بچه‌ها به وسیع‌تر کردن ذهن کودکان شما کمک می‌کند.

9. چربی ها را منجمد نکنید
اسکوت کردن اجازه نمی دهد که چربی در بدن نوزاد منجمد شود. بنابراین، آنها همیشه تناسب اندام و سالم می مانند. علاوه بر این، می تواند از بسیاری از بیماری ها جلوگیری کند. همچنین گردش خون بهبود یافته بدن آنها را شاداب نگه می دارد.

10. راه عالی برای دویدن
بسیاری از کودکان نمی خواهند بدوند. اسکوتر مخصوص بچه ها یک راه عالی برای علاقه مند شدن به دویدن است. زیرا آنها از اسکوتر سواری با دوستان خود لذت می برند و اوقات فعال و پرمشغله تری را سپری می کنند.

بهترین اسکوتر کودک، کودک شما را اجتماعی تر می کند. همچنین، به ایجاد توانایی برای ایجاد یک شبکه اجتماعی با دوستان و همسایگان کمک می کند. علاوه بر این، فرزندتان را تشویق کنید تا با بازی در بیرون از خانه وقت خود را با دوستان خود بگذراند. حتی باعث کاهش چربی و بیماری ها می شود. به طور کلی، اسکوتر می تواند سلامت، تناسب اندام و سبک زندگی کودک شما را بهبود بخشد.

منبع