اگر برای خرید اسکیت بچگانه در بین برند های موجود دچار تردید هستید، در این مقاله با معرفی ۵ اسکیت پر تقاضا این روز های بازار ایران این تردید را از بین میبریم. این اسکیت ها از نظر قیمت و کیفیت گزینه های خوبی هستند

۱- کفش اسكيت گالكسي 303 GALAXY

 این کفش اسکیت با داشتن تنوع مدل و رنگ های جذاب در كنار كيفيت بالای ساخت، يكی از محبوبترين و پرفروش ترين اسكيت ها می باشد. کفش اسكيت گالكسی توليد كشور چين ميباشد و از درجه كيفی A ميباشد. سايز بندي اسكيت گالكسی در سايزهای اسمال (28-32) و مديوم (32-37) و لارج (36-40) ميباشد با طراحی زیبا و جذاب و با کیفیت ساخت بالا، از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است و می‌تواند برای سطوح مختلفی از جمله خیابان‌ها و پیست‌های اسکیت مناسب باشد. داخل کفش با پارچه ضخیم و مناسبی که برای جذب شوک‌های احتمالی به کار رفته است، پاها را در مقابل لرزش و لغزش محافظت می‌کند.

۲- کفش اسكيت كالاری CALARY C2

این کفش اسکیت با طراحی زیبا و منحصر به فرد، از جنس چرم مصنوعی ساخته شده است و با دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. کفش اسکیت کالاری CALARY C2 دارای بند بسته شونده است که بهترین چسبندگی را با پاها دارد و پوشش ضد آب و ضد لغزشی در پایین کفش اسکیت نصب شده است تا ایمنی شما را در زمان کار با اسکیت‌ بهبود بخشد. همچنین، داخل کفش با فوم با دانسیته بالا پوشیده شده است تا به شما احساس راحتی و امنیت بیشتری بدهد. این کفش اسکیت برای سطوح مختلفی از جمله خیابان‌ها و پیست‌های اسکیت مناسب است. سايزبندي کفش اسكيت كالري در 3سايز اسمال (28-31) و مديوم (32-35) و لارج(36-39) ميباشد. مناسب براي استفاده 3 سال تا 15 سال ميباشد.

۳- اسکیت فلایینگ ایگل مدل fbs

این کفش اسکیت هم از جنس چرم مصنوعی ساخته شده و مقاومت و کیفیت عالی دارد. کفش اسکیت فلایینگ ایگل مدل FBS دارای پوشش بالایی است که از مواد نایلون و توری تشکیل شده است و باعث شده این کفش اسکیت بسیار سبک و کم وزن باشد. داخل کفش با فوم با دانسیته بالا پوشیده شده است تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

۴- کفش اسکیت روسز اورلاندو 2022 ROCES ORLANDO

از اسکیت روسز طراحی ساده و شیک، چرخهای نرم و روان و ایمنی 5ستاره دارد که در کنار کیفیت ساخت فوق العاده بالای آن، کفش اسکیت روسز را تبدیل به پرفروش ترین اسکیت آموزشی دنیا کرده است. این اسکیت همچنین ضدآب، مقاوم در برابر آب و رطوبت است. اسکیت روسز محصول کشور ایتالیا می باشد.