کوهنوردی یک ورزش خطرناک و پرمخاطره است که برای انجام آن، نیاز به تجهیزات جانبی مناسب دارید. برخی از تجهیزات جانبی مهم که در کوهنوردی نیاز به آنها دارید عبارتند از:

۱- حوله

حوله میکروفایبر نیچرهایک (Naturehike Microfiber Towel) یک حوله با جذب بالا و سریع آب و خشک شدن سریع است. این حوله از جنس میکروفایبر بسیار نرم و سبک ساخته شده است و برای استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، سفر و ورزش‌های آبی مناسب است. برای استفاده در مناطق مرطوب و بارانی، این حوله به صورت ضد باکتری و ضد بو طراحی شده است و می‌تواند به راحتی در محیط‌های مرطوب خشک شود. این حوله قابلیت جمع شدن به اندازه کوچکی دارد و برای حمل آسان در کوله‌پشتی یا کیف سفر مناسب است.

 ۲- چراغ كمپ

چراغ کمپ نیچرهایک (Naturehike Camping Lantern) یک چراغ قابل حمل و کم مصرف با عمر باطری بالا است که برای استفاده در کوهنوردی، کمپینگ، ماهیگیری و سفر مناسب است. این چراغ با دو حالت نوردهی کم و شدید طراحی شده است و قابلیت تنظیم شدن شدت نور را دارد. همچنین، با وجود باتری قدرتمند، این چراغ می‌تواند تا ۱۰۰ ساعت نور دهی مداوم داشته باشد. این چراغ دارای قابلیت ضد آب بودن است و می‌تواند برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی مناسب باشد. همچنین، با داشتن دسته‌ی قابل حمل، این چراغ به راحتی قابل حمل و جابجا شدن است.

۳- عصاي كوهنوردي

عصا کوهنوردی نیچرهایک (Naturehike Trekking Pole) یک عصای کم‌وزن و قابل تنظیم با طراحی ارگونومیک است که برای کوهنوردی، پیاده‌روی و تمام فعالیت‌هایی که نیاز به پشتیبانی از بدن دارند، مناسب است. این عصا با جنس آلومینیومی فوق‌العاده سبک و بادوام ساخته شده است و قابلیت تنظیم ارتفاع آن باعث شده است که برای استفاده در شرایط مختلف و انواع زمین‌های کوهستانی مناسب باشد. همچنین، این عصا دارای دسته نرم و ضد لغزش، روکش ضد لغزش در قسمت پایین و براکت قابل تنظیم برای حفظ تعادل و کاهش فشار روی مفاصل است. با استفاده از این عصا، می‌توانید برای پشتیبانی از بدن خود در هنگام فعالیت‌های بلندمدت و در مسیرهای متنوع، از پشتیبانی و کمک آن بهره ببرید.