صندلی کمپ چیست؟

صندلی کمپینگ از یک صندلی بادی، تاشو یا جمع شونده با تکیه گاه تشکیل شده است که بهترین استفاده برای تنظیمات مختلف در فضای باز است. امروزه ما انواع صندلی ها به نام صندلی کمپینگ را می یابیم که از نظر رنگ، اندازه و سبک بسیار متفاوت هستند. با این حال، ویژگی اصلی تقریباً همه صندلی های کمپینگ این است که کوچکتر هستند و حمل و نقل آسان را تضمین می کنند. معمولاً از این صندلی های کمپینگ در پارک ها، حومه شهر، باغ ها، سواحل، چادرها و سایر محیط های بیرونی استفاده می شود.

یک صندلی کمپینگ استاندارد از چهار پایه تشکیل شده است، یک پشتی صاف با یک صندلی صاف که معمولاً از پارچه ساخته شده است. محدوده صندلی های کمپ نیز ممکن است بسته به سطح سازگاری آنها متفاوت باشد. به یاد داشته باشید که یک صندلی کمپینگ به همان اندازه که راحت باشد هزینه بر خواهد داشت. کمپینگ می تواند یک فعالیت سرگرم کننده عالی باشد، اما تنها زمانی که تمام امکانات رفاهی و ضروری را داشته باشید. صندلی کمپینگ یکی از ملزومات داشتن یک تجربه عالی در کمپینگ است. برای مشاهده سایر وسایل کمپینگ مانند چادر و کیسه خواب وارد لینک شوید.

سوالات مهم قبل از خرید صندلی کمپینگ

همه ما با نیازها و خواسته های متفاوت متفاوت هستیم، بنابراین صندلی ای که برای یک نفر بهترین است ممکن است برای شما مناسب نباشد. بهترین صندلی کمپینگ برای شما بستگی به نیازهای منحصر به فرد شما دارد:
* جایی که از صندلی استفاده خواهید کرد (در ساحل، در روزهای بارانی، در روزهای سرد یا واقعاً گرم؟)
* چقدر می خواهید راحت باشد (آیا برای راحتی بیشتر آماده هستید بیشتر هزینه کنید؟)
* چند وقت یک‌بار از آن استفاده می‌کنید (هر بار فقط یک ساعت اینجا یا آنجا یا ساعت‌ها متوالی؟)
* اگر مشکلات سلامتی دارید (آیا کمر بدی دارید یا زانو درد دارید که بلند شدن را سخت می کند؟
* قد شما چقدر است (ارتفاع صندلی باید با قد شما سازگار باشد)
* چه کسی از صندلی استفاده خواهد کرد (این صندلی باید به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند وزن سنگین ترین فرد را تحمل کند)
* این که آیا ویژگی های طراحی اضافی را می خواهید (جای فنجان، میز کناری، تکیه گاه سر، جای پا، جیب)
* تا چه حد می خواهید بتوانید آن را حمل کنید (باید به اندازه کافی سبک باشد تا بتوانید آن را حمل کنید)
* چقدر می خواهید جمع و جور باشد (می خواهید چقدر فضای داخل ماشین را اشغال کند؟)
* تنظیم آن چقدر آسان است (در عرض چند ثانیه یا بیشتر اگر برای چند روز باشد؟)
* چقدر می خواهید دوام داشته باشد (چند ساعت اینجا و آنجا، یا برای چندین سال کمپینگ؟)

چه زمانی باید به دنبال صندلی کمپ بگردید؟

صندلی کمپینگ یکی از ساده‌ترین لوازمی است که باید روی آن سرمایه‌گذاری کنید. صندلی کمپینگ هنگام آشپزی، بازی ورق و قصه‌گویی در اطراف آتش بسیار مهم است. علاوه بر این، صندلی های کمپینگ در فضای باز صرف غذای عصرانه یا پیک نیک شما را به یک موقعیت اجتماعی آسان می کند بدون توجه به اینکه کجا هستید.

چرا به صندلی کمپینگ نیاز دارید؟

صندلی های کمپ برای اهداف مختلفی استفاده می شود که در زیر مورد بحث قرار می گیرد:

1. سطح راحتی عالی

یکی از مهم ترین دلایل داشتن صندلی کمپ در کمپینگ و سایر سفرها، راحت بودن بیش از حد آن است. بدیهی است که در طول سفر باید در برخی نقاط اقامت داشته باشید. با این حال، اینها به شما کمک می کنند تا در هر زمان و هر مکان راحت بنشینید.

2. لباس های خود را تمیز نگه دارید

نشستن روی زمین و مکان های پوشیده از علف باعث کثیف شدن لباس های شما در زمان کمپینگ یا پیک نیک می شود. با این حال، داشتن یک صندلی کمپ به معنای عدم ترس از کثیف شدن لباس هایتان است. علاوه بر این، در بسیاری از کمپینگ ها به دلیل ریزش شبنم یا باران، زمین مرطوب و مرطوب می ماند، بنابراین اگر صندلی کمپ دارید جای نگرانی نیست.

3. بادوام هستند

بیشتر صندلی های کمپ بدون هیچ گونه روکشی بادوام هستند. این بدان معنی است که می توانید به راحتی با تمام چالش های تنظیمات یا فعالیت های خارج از منزل بدون آسیب دیدن روبرو شوید.

4. اندازه های مختلف

صندلی های کمپ در اندازه های مختلف طراحی شده اند و به شما کمک می کنند تا بهترین صندلی کمپ را پیدا کنید. علاوه بر این، برخی از برندها صندلی های کمپ در فضای باز را برای کودکان ارائه می دهند که ایمنی و راحتی بیشتری را برای کودکان شما فراهم می کنند.

5. سبک وزن

بسیاری از صندلی های کمپ وزن سبکی دارند و به شما این امکان را می دهند که آنها را در هر زمان و هر مکان بدون هیچ مشکلی یا کار سخت حمل کنید.

انواع صندلی کمپ

صندلی های کمپینگ با توجه به کاربری و نیاز کاربران انواع مختلفی دارند. موارد زیر برخی از انواع متداول صندلی های کمپ مورد استفاده امروزه ارائه شده است:

1. صندلی کمپ کولر توکار

صندلی های کمپ با کولر داخلی طراحی شده اند. کولر به صندلی صندلی متصل می شود و فضای بین صندلی و زمین را اشغال می کند. این نوع صندلی ها به شما این امکان را می دهند که مواد خوردنی و نوشیدنی را در کنار خود داشته باشید. اما، گاهی اوقات، این نوع صندلی ها با تکیه گاه دست یا هر نوع بالشتک اضافی عرضه نمی شوند. در نتیجه، اینها نسبت به بقیه راحت تر هستند.

2. صندلی کمپ کولر پیشرفته

این یکی از متنوع ترین انواع صندلی کمپینگ در فضای باز است. این نوع صندلی ها وزن کمتری دارند و حتی تا 20 اینچ تا می شوند. علاوه بر این، اینها با کیسه یا خنک کننده در دو طرف طراحی شده اند. علاوه بر این، این صندلی‌های خنک‌کننده گران‌قیمت دارای تکیه‌گاه‌هایی نیز هستند تا حداکثر راحتی را در هنگام نشستن به شما ارائه دهند.

3. صندلی کمپینگ بزرگ و بلند

اگر به دنبال یک صندلی کمپینگ برای رسیدن به حداکثر سطح راحتی در طول کمپینگ، بدون کولر یا کیف هستید، باید به دنبال صندلی های کمپینگ بزرگ باشید. این نوع صندلی ها محکم تر از نمونه های استاندارد ساخته شده اند و فضای و راحتی بیشتری را برای شما فراهم می کنند.

4. کمپینگ Loveseats

بیشتر صندلی های کمپینگ برای یک نفر طراحی شده اند. اما اکنون بازار مملو از صندلی های عاشقانه برای کمپینگ است. بنابراین، اگر با عزیزانتان به کمپینگ می روید، این صندلی می تواند گزینه بسیار خوبی برای تفریح بیشتر باشد.بنابراین، اگر با عزیزانتان به کمپینگ می روید، این صندلی می تواند گزینه بسیار خوبی برای تفریح بیشتر باشد.

5. صندلی کمپینگ با سایبان

امروزه صندلی های کمپینگ با سایبان توکار نیز طراحی می شوند. این شما را از اشعه های خورشید در امان نگه می دارد و در صورت گرفتار شدن در باران، کل سفر کمپینگ شما را بسیار راحت تر می کند.

صندلی های تاشو کمپینگ اسپرت رول

در مجموعه اسپرت رول که یکی از مراجع خرید لوازم کمپینگ و کوه نوردی میباشد انواع صندلی ها و میز های تاشو کمپینگ نیچرهایک در رنگ های متفاوت موجود می باشد که تصویر آن را در پایین میتوانید ببینید:
برای خرید صندلی های کمپینگ نیچرهایک میتوانید وارد لینک زیر بشوید :


https://sportroll.ir/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%DA%A9%D9%88%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%88%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%D8%AA%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%B2-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D9%88-%DA%A9%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%86%DA%AF


منبع : portaloutdoors.com