توصیه پزشک: بهترین سن برای شروع اسکیت

طبق گفته آکادمی اطفال آمریکا (AAP):

  • کودکان زیر 5 سال هرگز نباید اسکیت برد سوار شوند.
  • کودکان 6 تا 10 ساله هر زمان که سوار اسکیت برد می شوند نیاز به نظارت دقیق یک نوجوان بزرگسال یا قابل اعتماد دارند.

هنگامی که کودکان خردسال در تصادفات اسکیت برد درگیر می شوند، اغلب به شدت آسیب می بینند. اسکیت برد برای کودکان خردسال یک خطر ویژه است زیرا آنها دارای موارد زیر هستند:

  • مرکز ثقل بالاتر، توسعه کمتر و تعادل ضعیف. این عوامل باعث می شود کودکان بیشتر به زمین بیفتند و سرشان آسیب ببیند.
  • واکنش های آهسته تر و هماهنگی کمتر نسبت به بزرگسالان. کودکان کمتر قادر به شکستن زمین خوردن خود هستند.
  • مهارت و توانایی کمتر از آن چیزی که فکر می کنند. کودکان مهارت ها و توانایی های خود را بیش از حد ارزیابی می کنند و در قضاوت در مورد سرعت، ترافیک و سایر خطرات بی تجربه هستند.

اما، بیایید در اینجا از عقل سلیم استفاده کنیم. آنها دکتر هستند - آنها قرار است چنین چیزهایی را بگویند.

نکته اینجاست -- بله، اسکیت برد می تواند خطرناک باشد. اما همچنین در هر سنی خطرناک است. هیچ زمانی در زندگی شما وجود ندارد که بتوانید سوار اسکیت برد شوید و مطمئن باشید که سالم از زمین خارج خواهید شد.

اما به طور جدی، بهترین سن برای شروع اسکیت برد چیست؟

در اسپرت رول، توصیه می کنیم 5 تا 10 سالگی بهترین زمان برای شروع اسکیت برد است.

در سنین زیر 5 سال، اکثر بچه ها احتمالاً بهترین تعادل را برای یادگیری کامل اسکیت برد ندارند. در نتیجه، آنها به سرعت ناامید می شوند و در نهایت اصلاً اسکیت برد را دوست ندارند.

حال، آنها باید با چه نوع اسکیت برد شروع کنند؟ بسیاری از اسکیت‌بردها برای بچه‌های کوچک‌تر کمی بزرگ و سخت هستند. بهترین شرط شما این است که با یک اسکیت برد که مخصوص بچه ها طراحی شده است بروید. در اسپرت رول، این تخصص آنهاست. آنها اسکیت بردهای رنگارنگ را به طور خاص برای بچه هایی طراحی می کنند که بچه ها و والدین آنها را دوست دارند!

خرید بهترین اسکیت برد

حال در هر سنی که هستید میتوانید بهترین اسکیت برد های بازار را در فروشگاه اسپرت رول تهیه کنید. ما در اسپرت رول مجموعه کاملی از اسکیت برد های بزرگسال مانند اسکیت برد المنت و اسکیت برد دیسپلی تا اسکیت برد های بچگانه و ارزان در طرح ها و رنگ های مختلف را داریم. برای خرید حتما با کارشناسان ما مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.