چرا میز فوتبال برای دفتر شما عالی است؟

وقتی به شرکت های مدرن و دفاتر آنها نگاه می کنید متوجه خواهید شد که فضای داخلی آنها شبیه یک دفتر کار معمولی نیست. آن‌ها اتاق‌های استراحت، قهوه رایگان و از همه شگفت‌انگیزتر، میز فوتبال دستی دارند. اکنون، می توانم به شما اطمینان دهم که اگر هیچ مزیتی وجود نداشته باشد، آنها از همه اینها برخوردار نخواهند شد. بنابراین، مزایای آن طراحی اداری مدرن چیست؟ چطور ممکن است که میزهای بازی به محیطی جدی مانند یک دفتر، خوش آمدند؟ از طریق این مقاله می خواهم مزایای داشتن میز فوتبال دستی در دفتر را به شما نشان دهم.

قیمت میز فوتبال دستی مناسب شرکت

ابزار کامل تیم سازی

میز فوتبال دستی یک وسیله جانبی عالی برای دفتر است زیرا باعث می شود کارمندان شما در زمان استراحت با هم بنشینند. فقط با این واقعیت که آنها در حال معاشرت هستند، نزدیک تر می شوند. اگر می‌خواهید آن‌ها را حتی نزدیک‌تر کنید، یک ساختمان تیمی در دفتر خود ترتیب دهید. هر دو هفته یک روز را انتخاب کنید، مثلاً جمعه، و یک تورنمنت کوچک فوتبال دستی را درست در دفتر سازماندهی کنید. کارمندان خود را به تیم ها تقسیم کنید و اجازه دهید بازی شروع شود. شما حتی می توانید برای تیم برنده جوایزی را در نظر بگیرید!

درمان ضد استرس

 می دانیم که مشتریانی هستند که می توانند بدون هیچ دلیل خاصی مطالبه گر باشند و این می تواند سطح استرس هر کسی را افزایش دهد. اگر بعد از ملاقات با یکی از مشتریان بیش از حد استرس دارید، نزدیکترین همکار خود را بگیرید و با هم فوتبال دستی بازی کنید. توپ فوتبال یکی از بهترین درمان‌های ضد استرس است زیرا باید به توپ ضربه بزنید، میله‌ها را بچرخانید، بازی کنید و در طول مسابقه آن مشتری افتضاح را فراموش خواهید کرد. تقریباً هر میز فوتبال بسیار بادوام است، بنابراین می توانید به آن ضربه بزنید، حرکت دهید یا حتی آن را تکان دهید تا جایی که دوست دارید و تکان نخورد. حالا وقتی انرژی منفی زیادی دارید در موردش صحبت می کنم.

استراحت عالی از کار

برخی از وظایف هستند که پیچیده تر از کارهای دیگر هستند و آن وظایف می توانند شما را زنده زنده بخورند. شما این راه حل و آن راه حل را امتحان کرده اید و مشکل هنوز اینجاست! اگر واقعاً نمی دانید چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید، باید از زاویه دیگری به مشکل نگاه کنید. متأسفانه، برای نگاه کردن به مشکل از زاویه ای دیگر، باید از فکر کردن به آن دست بردارید و این به این آسانی نیست. یکی از موثرترین راه ها برای انجام این کار، فوتبال دستی است. در طول استراحت، 2 تا 3 مسابقه با همکاران خود انجام دهید تا احساس آرامش کنید. یکی دیگر از مزایای بزرگ میز فوتبال - هر مسابقه چند دقیقه طول می کشد! میز فوتبال و هر افزودنی مدرن دیگر به دفتر شما بهره وری را در محل کار افزایش می دهد. وقتی فضای کار خوب باشد، مردم راضی هستند، یعنی بهتر کار می کنند و کمتر اشتباه می کنند. گاهی اوقات برای بهبود فضای کار باید چیزی متفاوت بسازید، پس چرا مثلاً با یک میز فوتبال امتحان نکنید؟

برای خرید فوتبال دستی حرفه ای میتوانید از فروشگاه اسپرت رول و تنوع محصولات آن استفاده کنید.