1. افزایش ضربان قلب و سوزاندن کالری به روش سرگرم کننده

آیا می دانستید که هاوربرد نوعی ورزش محسوب می شود؟ اگرچه لزوماً پاهای خود را مانند ورزش های معمولی حرکت نمی دهید، اما همچنان باید تعادل خود را حفظ کرده و برای کنترل سرعت خود حرکات کوچکی انجام دهید. به علاوه، زمانی که به گوشه ها می چرخید و به اطراف می چرخید، پاها و ماهیچه های مرکزی درگیر می شوند که می تواند ضربان قلب شما را افزایش داده و به شما در سوزاندن کالری کمک کند.

در واقع، یک سواری 30 دقیقه ای می تواند به راحتی به شما کمک کند 300 کالری بسوزانید! در اصل، این باعث می شود که هاوربرد یا همان اسکوتر برقی به نوعی ورزش قلبی عروقی تبدیل شود. بهترین بخش از همه، هاوربوردینگ باعث نمی‌شود که پس از گذراندن وقت روی تردمیل در باشگاه، احساس تعریق و خستگی در شما ایجاد کند. اگرچه هاوربردینگ ممکن است کاملاً مشابه ورزش در باشگاه نباشد اما می توانید مطمئن باشید که برای بدن شما مفید است. شما در حال لذت بردن هستید و روند ضربان قلب خود را بالا می برید.2. تمرکز و تست رفلکس ها را بهبود میدهد

هنگام هاوربرد، تمرکز و رفلکس شما آزمایش و تقویت می شود. بدن ما به تعادل خود عادت ندارد. مگر اینکه شما یک بازیگر سیرک باشید. بنابراین این باعث می شود که هاوربرد برای بدن کشش پیدا کند. مجبور شدن به درگیر کردن هسته بدن برای ایستادن شما ممکن است یک چالش به نظر برسد، اما با گذشت زمان و با بهبود تکنیک هاوربرد و مهارت، تعادل و تمرکز شما بهبود خواهد یافت. و اسکوتر برقی اسمارت بالانس ۶.۵ اینچ دارای چندین مدل مناسب برای مبتدیان با تثبیت تخته پیشرفته و فن آوری "Safe Stop" است.

نکته: به مشخصات هاوربرد دقت کنید. برخی از آنها سریعتر از دیگران هستند، در حالی که برخی دیگر همچنان بیشتر بر روی تعادل و کنترل تمرکز می کنند. این چیزی است که باید در نظر داشت که مدل های مختلف هاوربرد می توانند نتایج متفاوتی ارائه دهند.


3. بهبود وضعیت بدن و کمک به جلوگیری از کمردرد

سواری هاوربرد جایگزینی عالی برای برخی دیگر از ورزش های قلبی عروقی مانند دویدن و دوچرخه سواری است اما بدون عوارض جانبی بالقوه. به گفته MedlinePlus.gov، هر دوی این موارد می‌تواند منجر به وضعیت نامناسب و کمردرد به دلیل قوز کردن کمر توسط دوندگان و دوچرخه‌سواران شود که استرس و فشار زیادی را به کمر وارد می‌کند. این نتایج بر کودکان و بزرگسالان تأثیر می گذارد.

از سوی دیگر، سوار شدن بر هاوربرد شما را ملزم به ایستادن عمودی می کند و کار زیادی برای عضلات شکم شما فراهم می کند. پشت شما از هر گونه فشار غیر ضروری محافظت می شود و هسته شما تقویت می شود. این اساساً یک تمرین تمام بدن بدون عرق است. اگر یک تمرین موثر و چالش برانگیز می خواهید که رفلکس ها و توانایی شما برای تمرکز را آزمایش کند و وضعیت بدنی شما را هم زمان بهبود بخشد، پس هاوربرد را امتحان کنید!

چند سالی است که هاوربردها بسیار محبوب هستند و حتی افراد مشهوری مانند ویز خلیفه و جاستین بیبر از آنها به عنوان یک روش شخصی برای حمل و نقل استفاده می کنند. هاوربرد فقط یک کالای داغ برای کودکان نیست، بلکه برای بزرگسالان نیز عالی است. اکنون، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا هاوربرد سواری باید به عنوان ورزش در نظر گرفته شود، و در واقع باید اینطور باشد. در واقع، هاوربرد فواید زیادی برای سلامتی دارد.

منبع